Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet védeni itthon az...

Meg lehet védeni itthon az abortuszhoz való jogot?

Figyelt kérdés

Tegnap kiment ugyan vagy háromezer ember tüntetni, de ez semmi pl. ahhoz képest, amennyien minden évben kiemennek a melegekért 35 ezren. Én azt hittem, hogy ennél jóval megosztóbb ez a téma és nagyobb felháborodást kelt az, hogy mgint a nők méhében turkálnak politikus férfiak.

Ezek után lehet számítani arra, hogy mivel a kormány most felmérte a társdalom reakcióját erre a kérdésre (ami kb. nullával egyenlő), szigorítani fogják hosszú tvon az abortuszt, esetleg teljesen be is tiltják lengyel mintára? Ha úgy nézzük ott sem bukott bele a kormány.



2022. szept. 29. 05:21
A kérdező szavazást indított:
Meg lehet védeni
Nem lehet megvédeni
9 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
2022. szept. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőlködjetek, doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr édesapánk ugyanis győzni fog!!!
2022. szept. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
#1 neked valami magzat fétised van?
2022. szept. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem mentünk ki, mert már értelmét se látjuk a lázongásnak. A tanárok, katasok esetében sem volt semmi haszna. A kormány nem engedi magát és ez baromira nem ideális társadalom
2022. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%
A gyilkossághoz soha senkinek nem lehet joga.
2022. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
#5 még jó, hogy nem lehet meggyilkolni valamit, ami nem tud életben maradni. Amúgy legális az abortusz. Szóval vagy nem gyilkosság, vagy mégis van hozzá jog.
2022. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés az, hogy mi a cél.. ha az, hogy minél több fiatal menjen külföldre, akkor nem érdemes ilyen kérdésekkel foglalkozni… mert ki fognak menni. És még kevesebb gyerek fog születni itthon. Ezen kéne elgondolkodni, hogy nem jogokat kell elvenni, hanem valahogy kedvezően beállítani a gyerekvállalást. Mert jelen helyzetben egy ilyen országba nem éri meg gyereket vállalni. Ennek pedig nem az a megoldása, hogy akkor még szarabb hellyé tesszük.
2022. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A melegek lehet kimennek de ők nem számítanak. A nők viszont csak emiatt nem fognak kimenni, mármint most a szívhangos dologra gondolok.
2022. szept. 29. 11:13
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Én 23 éves nőként jelenleg kinn vagyok Erasmuson. Nem fogok hazamenni. A magam nevében beszélek, de nem vagyok egyedül. Nagyon sok ismerősöm gondolkodik így. Ez egyáltalán nem érv a maradás mellett. Nem ez az egyetlen ok, de plusz egy a távozás melletti listán.

És nem, nem azért mert mindenképpen abortuszt szeretnék. Egyszerűen csak nem akarom végignézni, hogy ugyanaz történjen, mint Lengyelországban. Akkor már inkább itt kezdem el az életemet, és nem megyek haza, csak azért, hogy 3-5 év múlva jöjjek vissza végleg.

2022. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!