Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint nagyon hülyének nézik...

Megint nagyon hülyének nézik az embereket, a nemzeti konzultációval. Te elhiszed hogy egyszerű emberként dönthetsz az EU-s szankciókról?

Figyelt kérdés
propaganda

2022. szept. 29. 13:03
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Én csak nagoyn remélem, hogy egyszerű emberként nincs beleszólásom.

Épp elég ember van hatalmon aki nem ért ahhoz amit csinál, nem kell bővíteni ezt a kört.

2022. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Orbánék szokás szerint dobálják a gumicsontokat, hogy eltereljék a figyelmet, hogy mekkora hibákat követtek el gazdaságilag.
2022. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a legnagyobb problémám, hogy nem tudom hogyan merjek állást foglalni. Ugyanis ezeket a szankciokat OV meg a legbátrabb emberei megszavazták. Akkor én hogyan is szavazhatnék arra, hogy fuj szankciok? Jaj-jaj! Szegény fejem, mit csináljak???
2022. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Közben nyilvánosságra kerültek a kérdések, a szokásos válaszlehetőségekkel.


[link]

2022. szept. 29. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem az MKKP verzióját fogjuk kapni, pedig akkor legalább jót nevetnénk.
2022. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Én azt hiszem, hogy a legfőbb ideje nyomást gyakorolni Brüsszelre, hogy az újabb szankciók helyett kezdjenek el máson gondolkodni.
2022. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os mi máson, ezek a szankciók hamarosan padlóra teszik Oroszországot, jó lenne ha felfogná ezt a fideszes tolvaj banda is.
2022. szept. 29. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikációs trükk a kormányzati média fegyvere. A rezsicsökkentést, rezsicsökkentés csökkentésének hívja. Az oltásokra bármi kritikát is hozó véleményformálót, oltásellenesnek. Az ügyészséghez való csatlakozás támogatóit, háborúpártinak.


Félremagyaráz, kiforgat, játszik a szavakkal.

2022. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
100%
Miután már Orbán megszavazta? Na ne röhögtessük ki magunkat...
2022. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagy kamu az egész, csak a szokásos néphülyítés. Ha már úgyis küldik legalább jó lesz gyújtósnak. Ami éghető, azt nem dobjuk el.
2022. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!