Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gond az, hogy abortusz...

Miért gond az, hogy abortusz előtt meg kell hallgatni a magzat szívverését?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy miért zavar az bárkit, hogy meg kell abortusz előtt hallgatni a szívhangot. Nem tiltották meg, hogy az abortusz mellett döntsön az anya csak előtte még meghallgatják a szívhangot. Ettől még dönthet úgy hogy elveteti a gyereket. Akkor mire fel ez a nagy felháborodás?

Az is egy hülyeség hogy el a kezeket a méhüktől, hiszen a szívhallgatás közben senki nem nyúl a méhükhöz. Ellenben az abortusz során igen. (jó ez szőrszál hasogatás, de értitek mennyire logikátlan :D)


2022. szept. 29. 20:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
57%
Értjük, hogy egy olyan alacsony színvonalon élsz, ahová nem igazán lehet lesüllyedni :D Pontosan ezért nem érted, mi a gond vele.
2022. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
93%

#1

El tudnád neki magyarázni akkor?

2022. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Akkor magyarázd el kérlek. Én tudatlan, őskori lelemény nem értheti a a modern világ progresszív dolgait. Próbáld meg nekem elmagyarázni, hogy olyan megvilágosult legyek min te :)
2022. szept. 29. 20:34
 4/56 A kérdező kommentje:
*érthetem
2022. szept. 29. 20:34
 5/56 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan annyira sötétek vagytok, hogy nem értitek, hogy milyen pszichológiai és érzelmi hatása van egy ilyen dolognak? És pont ezért kötelezik őket rá? Tényleg ennyire sötétek vagytok, vagy valaki fogja a kezetek? :D
2022. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
43%
Kezdődik... xD
2022. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
28%
Nagy összegben fogadnák rá, hogy nem nő vagy, max nőnek vagy átoperálva.
2022. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
83%

Azért értelmetlen az egész, mert az abortusz eddig sem úgy működött, hogy Mariska bement és kikaparták ott helyben.


Eddig is csak jogilag szabályozott esetekben, hosszas procedúra után lehetett abortuszt végeztetni. Ahol a családsegítőtől kezdve minden volt. Pont ezért az egész szívhang csak plusz egy felesleges teher az elszenvedő nő számára.

2022. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel az a baj, hogy sorra történnek a katasztrófák az 5. Fidesz kormány részéről, de ilyeneket kell bedobni, hogy eltereljék az emberek figyelmét.
2022. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
74%

#5

Igen, ennyire sötét vagyok, én az orvostól több basszust, meg egy gitárszólót kérnék a végére 🤷‍♂️. Jó kis üszkös techno-t nyomjon le nekem az alap dobogásból. 🧡♥️🧡♥️🎶🎧🎵🎵🎼💽. Az lenne a csengőhangom utána. Vagy ébresztőóra.

2022. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!