Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csökkentik le a...

Miért nem csökkentik le a lakosságnak eladott benzinmennyiséget, és a megspórolt részt elégetik erőművekben, hogy legyen áram?

Figyelt kérdés
Nem hoznak konkrét tiltást a lakosság benzinvásárlására, csupán jelentős benzinhiányt okoznak a kutakon.
2022. szept. 30. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég buta ötlet. Benzines erőműve mennyi van Magyarországnak? Gyanítom az se finomított benztinnel működik.

Akkor már jobb ötlet a benzint eladni külföldre és a bejött pénzből áramot venni.

2022. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Még ez az idő is eljöhet. Amúgy most a gázhiány a legproblémásabb, nem az áramhiány.
2022. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ennek legegyszerűbb módja a benzinársapka eltörlése lenne. Akkor drágább lenne, és kevesebben vennének.
2022. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1


Természetesen nem a benzin elégetésére gondoltam, hanem arra, hogy a bejövő kőolajból nem benzint csinálnak, hanem tüzelésre megfelelő dolgot.

2022. szept. 30. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Benzin és dízelüzemű erőművek?Erről még nem hallottam.Hol van ilyen rendszer?
2022. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Te analfabéta vagy?

2022. szept. 30. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
5) hozzád képest biztos nem.
2022. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

"Kérdező, ennek legegyszerűbb módja a benzinársapka eltörlése lenne. Akkor drágább lenne, és kevesebben vennének"


Hát nem tudom, reálisan nézve így kellene lennie, de a magyar ember inkább eszik száraz kenyeret hó végén, minthogy busszal menjen a 20 percre lévő munkahelyére.

2022. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!