Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Válaszolni fogsz a népszámlálá...

Válaszolni fogsz a népszámlálás vallási hovatartozásra vonatkozó kérdésére? Mit, miért? Mit gondolsz erről a kérdésről, hogy ezt is felteszik, az eredményt pedig eltárolják.

Figyelt kérdés

Célszerűnek tartod válaszolni rá? Érdemes válaszolni a meggyőződésed szerint (úgy érzed, hogy ezzel tudod a vallási nézetedet képviseltetni)?

Mennyire valószínű, hogy visszaélnek az adatokkal?


A kérdés azért fogalmazódott meg, mert mostanában folyamatosan látom a vallja magát katolikusnak, reformátusnak, ateistának jellegű hirdetéseket.



2022. szept. 30. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, vallásos vagyok és ezt szeretném képviseltetni.
Igen, ateista vagyok és ezt szeretném képviseltetni.
Nem, teljesen értelmetlennek tartom az egészet.
Nem, nem bízom a kormányban, hogy bizalmasan kezelik az adatokat.
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Célszerűnek tartom, ugyanis a magyarországi egyházak ennek tükrében fognak állami támogatást kapni. Vagy egyáltalán ennek tükrébne ismeri el az állam egyháznak az adott egyházat.

Ugan túlzottan nem vagyok hitgyakorló, inkább tekintem megam agnosztikusnak mint vallásosnak annak ellenére, hogy rendszeresen járok misére.. de azért be fogom írni azt, hogy református vagyok, ezzel is támogatva a református egyházat.

2022. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván mindenkérdésre válaszolni fogok. Nincs rejtegetni valóm.
2022. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Megy itt már napok óta a hőbörgés, olyan hülyeségeken, hogy pl. sorozáshoz gyűjtenek adatokat stb.


Nem érhető el valahol a formanyomtatvány?..


Meg a kérdésre IS reflektálva, egészen biztos, hogy lehet semleges, vagy kitérő válaszokat adni, ha valaki nagyon ilyen típusú.

2022. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Majd ráfogják az ateistákra, hogy miattuk van az energiaválság meg a forint inflációja.
2022. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#4


Vagy személyesen rád, mert te is láthatóan azok közé tartozol, akik globális világban megragadtak az "Óbánviktor"nál.


Tudom tudom, én meg fideszes vagyok... nem is kell írni.


Csak tudjátok -ide is leírom- a névhez kötött ilyesmik nyugati kitalációk.


Tehát itthon, ponthogy a neolibsiknek kellene örömükben ugrálni, hogy az állam már mindent tudni fog róluk -is.

2022. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6# A 3. oldalon rákérdeznek a névre is.
2022. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Irónia volt ember, nem személyes támadás.


Tudom, hogy rákérdeznek névre.

2022. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

☛ Nem érhető el valahol a formanyomtatvány?.. /18:08

De, a népszámlásás 2022 honlapon: [link]


Jól gondolod, valóban lehet semleges, kitérő választ adni:

┌ 14. Mi a vallása, felekezete?

Erre a kérdésre a válaszadás önkéntes. A válaszadással hozzájárul adatai kezeléséhez. Ha valaki válaszol a nem kötelezően kitöltendő kérdésre, akkor

→ üres mezőkbe beírható a vallása felekezete, vagy

→ vagy megjelölhető, hogy nincs vallása, felekezete. ┘

2022. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Az egészet hamis adatokkal fogom kitölteni, mert nem bizok a Putyinista kormányba. Az adatokat nyilván azonnal továbbítják Moszkvába.
2022. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!