Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják az emberek azt...

Miért hazudják az emberek azt maguknak meg másoknak is, hogy a mai Fidesznél még Gyurcsány is jobb?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egyszerűen csak nem igaz. Gyurcsány Ferenc is megbocsáthatatlan bűnöket követett el, a kormányhoz hasonlóan.


Ki az aki még elhiszi hogy 2022-ben Gyurcsány Ferenc alternatíva és nem csak egy haszonélvezője a NER rendszerének, egy szövetségese aki életben tartja a NER-t? Ez egy hazugság szerintem, hogy a Fideszre a DK jelenti a megoldást.


De sikerült. Egy ilyen krízisben is bebiztosította a helyét a Fidesz azzal hogy felállíttatta a DK-val a vállalhatatlan, 2006-ra emlékeztető és ezáltal alternatívát nem kínáló árnyékkormányt. Illetve szépen a szankciókra fog mindent mint valami óvodás. Arról nem is beszélve hogy az ellenzék már számtalanszor leszerepelt. Ha demokratikusnak tartanák magukat már régen átadták volna valakinek a helyüket, vagy legalább nem asszisztálnának ebben a Való Világ színtű, kisebbik rosszra szavazok show-ban.


Hogy tudott az ország a rendszerváltás után ennyit produkálni, hogy egy végtelenül lebutított narratívát a "Jobboldal - Baloldal"-t hallgatva döntsön, ne tudjon gondolkodni, minden Jobbos vagy Balos legyen és a Kommunistákat megszégyenítő módon menjen az államosítás, lopás és haverok/ismerősök/családtagok beültetése fontos pozícióba, illetve x évente az ország gazdaságának teljes szétverésére legyen csak képes az éppen hatalom lévő kormány? Mi történt velünk?



2022. okt. 1. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki, aki nem Orbánhívő. Nagy kihívás volt, de a főispánnak ez is sikerült, szarabbul élünk, mint 12 éve.
2022. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szörnyű összevezés ez de ez van.

Feri nem lépne ki az eu ból, míg orbán ki fog.

Miközben mo utóbbi 30 éves történelnében a legjeltősebb tett az eu csatlakozás volt.

Feri nem építte le a demokraciàt míg orbán egy diktator màra.

Központosított media, órák alatt hozott orszagot alapjaiban meghatározó döntések.

Nem kerünk ebből. Takarodjon orbán.

2022. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok embernek s főleg a kisembernek akkor tényleg jobb volt !


Vegyük például a közmunkát:


Gyurcsány idejében még teljes bért kaptak a közmunkások és nem közmunkás alamizsnát.


Manapság meg már még a közmunkát is leépítették, ahogy hallottam.


Régen még volt egy középréteg.


Mára meg már lecsúszófélben van a szegényebb réteghez és van egy vékony kőgazdag réteg. A középosztály eltűnőben.


Aztán a közoktatás sem volt így szétverve, mint most és nem uralkodtak ilyen áldatlan állapotok!


Stb.

2022. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, azt értem, hogy másabb volt, nem voltak diktatórikus elemek a rendszerben. De azóta eltelt 12 év. Abból kb. 10 ilyen egyre erősödő diktatórikus, a demokráciát kigúnyoló rendszer volt.


Úgy gondolom Gyurcsány Ferenc ezalatt ugyan ilyen lett. Valószínűleg Ő is ezt folytatná. Én már úgy érzem Gyurcsány betegesen irigy arra amit Orbán Viktor kiépített/elért. Ha kormányra kerülne szerintem kb. semmi sem változna, folytatná ezt. De ne legyen igazam.

2022. okt. 1. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Nana!


Itt egyedül csak egy embernek adnék esélyt, hogy bizonyítson és az Toroczkai László meg a Mi Hazánk Mozgalom!


A többiek már leszerepeltek és elkrták - nem kicsit, nagyon!

2022. okt. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Azé nem halad ez az ország előre, mert folyton hátranéz, hogy mi volt ekkor meg akkor s ki volt ki nem volt jobb, kit érdekel ?!


Előre fele kellene már mutatni s főleg haladni!

2022. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Ezen az oldalon túlteng a DK-s közönség meg az LMBTQ-párti majomkodás, ezért természetesen azt a választ fogod kapni, hogy Orkbánnál a sarki fűszeres is jobb, mert az nem lépne ki az EU-ból - persze Orkbán sem, de ez már a ballibeket nem zavarja.

Érdemes megnézni a Partizán interjút Gyurcsánnyal, nem is azt, amit mond, hanem a testbeszédét, kb. mint egy autista kisördög, nem tudok jobb hasonlatot. Na szerintem aki annyira elvakult, hogy még erre a csávóra is lecserélné a jelenlegi rendszert, az azimplán fogyatékos.

2022. okt. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát Orbán meg ennyi erővel egy kényszermozgásos idegroncs a testbeszéde alapján. https://www.youtube.com/watch?v=tp486MxQETg&t=220s
2022. okt. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jövő sikeres, békés, boldog Magyarországa megteremtésének elengedhetetlen feltétele az ország gyurcsánytalanítása és orbántalanítása.
2022. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Orbánnál még Gyurcsány is jobb. xDD Szomorú kimondani...
2022. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!