Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik akkor ha nem...

Mi történik akkor ha nem töltöm ki valósan a 2022 népszámlálást? Leelenőrzik valahol? Ha meg valahonnan már le tudják ellenőrizni hogy igaz-e amit beírtam, akkor mi az értelme a népszámlálásnak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A kritikus reszeket jól töltsd ki
2022. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Jaj már nem oltás lesz, mit kell ettől ennyire fos.i.
2022. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
300 évvel ezelőtt is voltnépszámlálás és kibírták az emberek.
2022. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
A mostani népszámlálást Putyin rendelte el a háború miatt, ezért nem fogom megadni az adataimat, hanem kamu adatokat fogok beirni. Nem fogom magam Putyinnak kiszolgáltatni. Ellenőrizni ugysem tudják, hiszen ha tudnák, akkor nem kéne érdeklődniük.
2022. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

#1


Melyek a kritikus részek?

2022. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Én most kezdtem el tölteni,már fél órája töltöm,de kezdem azt érezni,hogy ez egy "teljes vallatás",ami egyre kínosabb,és már olyan kérdések vannak,amihez senkinek semmi köze.Hogy lehet ilyen idióta kérdéseket feltenni,hogy amikor megszülettem,hol volt anyám lakhelye XD Elkeztem beírni,hogy Bp,erre még a kerület is kell.Vicc az egész.honnan tudjam a 19 éve elhunyt anyámról,hogy 1969-ben hova volt bejelentve.És miért fontos ez 2022-ben(?)

Befejezem,és majd ha akar valaki valamit,megkeres.

Különben is nem ajánlottan kapjuk,hanem egyszerűen be volt dobva a postaládába,nem írtam alá semmit.

2022. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én most töltöttem ki. Valós adatokkal, mert semmitől sem félek.

Simán más kérdéseket tettem volna fel, ebből nem fog kiderülni, valójában milyen emberek, milyen körülmények között élnek az országban. Én pl. rákérdeztem volna, ki hány éve dolgozik, milyen területeken dolgozott, mert nekem pl. van egy diplomám amit az életben nem használtam, mindig másféle munkáim voltak.

Lakásnál se csak az a fontos, hogy hány budi van, meg van-e légkondi. Hanem pl. panelprogramon átesett-e, nyílászárók mikor voltak cserélve, zajszennyezés, légszennyezés mértéke, lakóközösség "minősége" mind-mind meghatározzák, hogy érzi magát otthon az ember. És én itt rákérdeznék arra, hogy az albérlő mennyit fizet havonta, és az mekkora része a havi bevételének.

Ja, a legnagyobb kérdőjel: sokat gondolkoztam, hogy behazudjam-e, hogy anyámnál lakok, ahová be vagyok jelentve, és iiiigen, minden nap ingázok 250 km-t a budapesti munkahelyemre, természetesen, vagy őszintén megmondjam, hogy nem bejelentett bérlő vagyok. Én utóbbit választottam, remélem, minél többen ezt teszik, aztán hátha rájönnek, hogy van itt párszáz ezer ember, akik itt laknak, itt dolgoznak, itt költenek, viszont nem szavazhatnak, nem mehetnek el orvoshoz, nem is számítanak budapestinek, és hogy talán valamit kezdeni kellene ezzel.

2022. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolso, miert veszel ki olyan lakast ahol nem adnak szamlat es nem jelentkezhetsz be? En is adok berbe lakast es szamlaval, bejelentve. Kitoltheti a papirt a berlo ahogy akarja
2022. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Mert olcsóbb

2022. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8. Mert az egyébként bőven átlag feletti fizumból ezt tudom megengedni magamnak.

Őszintén, neked mennyire fájna, ha mondjuk nettó 350-et keresnél (ami, valljuk be, nem egy rossz pénz, az ország nagy része ez alatt keres), és ebből 250-et kellene kiadni egy egyszobás lakásra, aztán hó végén számolgatnád a forintokat?

Nekem ételallergiám van, baromi drága az a kaja, amit meg tudok enni anélkül, hogy szarul lennék, 50 kilós nőként nagyon keveset eszek, így is 70 ezret költöttem előző hónapban csak kajára, úgy, hogy mindent otthon főzök. És még szeretnék szórakozni, élni is.

2022. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!