Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás kitöltésnél volt...

Népszámlálás kitöltésnél volt olyan válaszod, amit inkább nem adtál meg, mert az újabb kérdéseket hozott volna?

Figyelt kérdés
Szerintem szörnyen sokáig tart kitölteni egy 4 tagú családnál, ha mindenre kitérő választ adnak.

2022. okt. 1. 22:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Most csináltam meg, de nem vettem észre, hogy bármelyik válasszal olyan hatalmas kérdésözön jött volna. Nyilván ha megmondod hogy dolgozol, akkor arra jön még 1-2 kérdés. Mondjuk nőtlen vagyok és nincs gyerekem, lehet hogy ezért nem tűnt fel a dolog.
2022. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Ahol lehetett nem válaszoltam vagy arra nyomtam, hogy nem tudom. Szívem szerint semmire nem válaszoltam volna.
2022. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

Most töltöttem ki online.

Kizárólag a kötelezőkre válaszoltam.


Ahol volt,olyan lehetőség

"nem kívánok rá válaszolni"(jelöltem be)


A kérdéseket pedig, tolakodónak éreztem.

2022. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
Szerintetek mire jó ez az egész? Nem arra, hogy jobban lehessen kormányozni az országot (nem kimondottan a jelenlegi kormánynak, hanem a mindenkorinak)? Ha azt se tudják a döntéshozók, hogy pl. milyen körülmények között él a népesség mekkora része, akkor hogy várhatnánk el tőlük, hogy olyan döntéseket hozzanak, hogy minél jobb legyen az országnak? Miért olyan nagy ügy informatív válaszokat adni?
2022. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

14#

Szerintem arra jó hogy listázzanak


Adatok alapján, iskolázottság alapján,vallás alapján, lakhatási körülmények alapján be kategórizáljanak.


Felmérjék a potenciális szavazóbázist.

2022. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Arra is jó lehet, igen. A kés is jó arra is, hogy legyilkoljanak vele valakit, meg arra is, hogy enni adjanak vele. Nem kéne a fürdővízzel a gyereket is kiönteni.
2022. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

Az elmúlt 12 év a politikáról szólt,a pillanatnyi politikai érdekekről és arról,hogyan lehetne még több politikai tőkét kovácsolni.


Én egyszerűen nem bízok mar bennük, ez az egyik.


A másik pedig,ha anonim lett volna a népszámlálás,ahogy az utolsó az volt, lehet akkor szívesebben megadnék magamról személyes információkat.


Aranyos,ahogy Gundel T.Gabika a reklámba buzdít arra,hogy adjuk meg a vallásunkat,mert ő református és ő is megadja.


Névvel lakcímmel adjam meg,hogy zsidó vagyok?


Elhiszem,hogy ez a Putyin barát kormány,aki a melegek jogait is szívesen korlátozza lásd gyerekek örökbefogadása,csak kíváncsi rám.


De ki tudja,hogy mondjuk egy radikálisabb kormány mondjuk 8-10 év múlva mit tesz ezekkel az információkkal.


Azért nekem történelmi rossz emlékeim vannak a listázásokkal.


Most csak névvel lakcímmel vállaljam a vallásomat,ki tudja utána majd külön egy kártyát kapunk,vagy megjelölik az ajtómat egy csilaggal.

2022. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Én egyszerűen nem bízok mar bennük"

Szerinted 10 év múlva is ugyanez a kormány lesz még?

Ha nem, akkor: nem nekik válaszolsz, ha válaszolsz, hanem "a mindenkori kormánynak", erről beszélek.

2022. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, értem, végigolvastam...
2022. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

Miért kell a népszámláláson "lovagolni " és agyatlan dolgokat kitalálni (17-es)


Minden 10-dik évben van népszámlálás (nem csak nálunk) a kérdések is mindig ugyanazok.

2022. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!