Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás kitöltésnél volt...

Népszámlálás kitöltésnél volt olyan válaszod, amit inkább nem adtál meg, mert az újabb kérdéseket hozott volna?

Figyelt kérdés
Szerintem szörnyen sokáig tart kitölteni egy 4 tagú családnál, ha mindenre kitérő választ adnak.

2022. okt. 1. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Három tagú család vagyunk - minden kérdésre válaszoltunk KB- 10 perc volt az egész.
2022. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Még nem töltöttem ki, de ha már kitöltöm, akkor miért hazudnék? Nem időre megy a kitöltés, félbehagyható és később is folytatható, nem?
2022. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Van jelentősége egyáltalán, hogy pontos választ adsz-e meg? Senki nem ellenőrzi egyenként, csak megy az összesített statisztikába. Feltűnne valakinek, ha nem ikszelsz be dolgokat?
2022. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Az se tűnne fel, ha ellopnék ezt-azt a teszkóból, mégse lopok...
2022. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt ilyen kérdés.

Ez valószínűleg azzal függ össze, hogy még nem kaptam értesítést a népszámlálásról. Igaz, 2011-ben is kimaradtam belőle.

2022. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

#5 törvényi kötelességed részt venni benne

akkor is ha kapsz értesítést és akkor is ha nem

ha nincs postán kapott boríékod, akkor tudsz online ügyfélkapuval kódot igényelni. ha meg nem töltöd ki, a számlálóbiztos fel fog keresni minden címet, ahonnan nem jött be kérdőív

2022. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Az lehet. 2011-ben sem kaptam semmiféle megkeresést és számlálóbiztos sem jött. Meglátjuk, idén másképp lesz-e.
2022. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy azért maradtál ki belőle, mert nem az állandó lakcímeden élsz? Ha él ott valaki, lehet, hogy téged is bedikált, így meg lettél számlálva, csak nem tudsz róla. :)
2022. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A ksh a háztartásokat tartja nyilván. Tehát pl fo utca 1ben 3 emelet 4 ajtobol ment e be kerdoiv

Ha nem ment be akkor kimennek



Az meg nagyon teves lenne hogy alberletbe lakik de megis az allando lakhelyeden irnak be. Ott kell beirni magad ahol tenylegeyen laksz

2022. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

"Az meg nagyon teves lenne hogy alberletbe lakik de megis az allando lakhelyeden irnak be. Ott kell beirni magad ahol tenylegeyen laksz"

Hát, szerintem ezzel eleve nem mindenki van tisztában... Mondjuk egy 18-19 éves egyetemista, aki egész eddig otthon lakott, most viszont koleszban... Ki tudja, ő hol fogja megnépszámlálni saját magát - ha egyáltalán...

2022. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!