Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék megint gázárat emelnek...

Orbánék megint gázárat emelnek, pedig választáskor azt hazudták nem lesz gázáremelés. E mellé felemelték a rendszerhasználati díjat is. Mindig azt mondja a fidesz a baloldal emel árakat. Akkor most orbán gyurcsány kottájából játszik?

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem, még mindig nem ezt mondta!

Pontosan azt mondta, akkor nem tudja garantálni a rezsicsökkentés intézményét, ha az ellenzék győz.


Ergo, az ellenzék győzött.

2022. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan.
2022. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Véget ért a választás és ezzel az ígérgetés is. Van elég hülye, aki így is rájuk szavaz.
2022. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fsms ***** válasza:
85%
Ez még Gyurcsány kottájánál is rosszabb. Ami hihetetlen, hogy ennek ellenére nem vesztett sok szavazót. Persze nagy kérdés, h mi lesz a folyamat vége.
2022. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan gazdasági folyamatok, amelyeket ő sem tud befolyásolni. Az más kérdés, hogy nem is nagyon akarja. Pl. a rendszerhasználati díjat lehetne csökkenteni, vagy az áfát.
2022. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
5-ös, azért ahhoz van némi köze, hogy ez a mi csuda sikerországunk, anniyra sikeres, hogy az első komolyabb vihar rombadönti, még a világéletében döglött nyugat, max egy influenzának tekinti.
2022. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

6-os, olvasd el, amit írtam. Van, amit ő sem tud befolyásolni. De van amit tudna, csak nem akarja. Ezt írtam.

Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem tehet a kialakult helyzetről. Sok Fidesz-rajongó azt kántálja, hogy hát szegény Orbán nem tehet róla, hogy háború van, meg migránsok, meg robbantgatás. Ez engem is idegesít. Ne kenje másra a dolgot, mert elég szánalmas, hogy egy kétkeresős átlag családban gyakorlatilag nem fogják tudni kifizetni az emberek a fűtésszámlát.

Ugyanakkor tényleg megígérte, bár én már akkor is tudtam, hogy nem fogja tudni betartani, és esze ágában sincs. Aki ezt elhitte neki, annak úgy kell.

A választási eredményekből ítélve, sajnos az országban elég sok az ostoba, hiszékeny ember.

2022. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
7-es, a hitelválság után -ami csak halkan jegyzem meg, hogy ezek alapján Gyurcsány nem is tehetett róla-, 10 évnyi konnyunktúra volt, olyan szintű, mint egy német autópálya belső sávja. Ezt az időszakot ő arra használta, hogy a saját rendszerét épitse ki a teljes gazdaságot feltéve erre. A gazdaságot gyakorlatilag alárendelte a NER politikájának és ez volt az ő pajzsa. Közben esett szét az oktatás, az egészségügy, szétverték a médiát, a kultúrális intézményeket és egy olyan romhalmazt csináltak az országból, amiből egyedül a gazdaság által hamisan kinált szabadság volt az egyetlen kiút. Ennek lett vége most és erről qvra Orbán tehet!
2022. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz. A választások előtt egy szóval se mondták, hogy a gázárak változatlanul fognak maradni. A választási kampányban csak azt ígérte a Fidesz, hogy megakadályozza hogy a Gyurcsány-korszak újra kezdődjön, nem hagyja hogy a Gyurcsány show újra induljon. És ezt meg is tette, betartotta a szavát. Gyurcsány ugyanis klónozta magát és Mini Feri-nek nevezte el a klónját aki az ellenzék élén indult. Mivel az Gyurcsány klónja, így végső soron Gyurcsány lelkének egy része benne él. Akárcsak Voldemort és Harry Potter esetében.

A választásokkor csak azt ígérte, hogy ez a szörnyű teremtmény nem kerül hatalomra ha rá szavaztok, és így is lett. A gázárak alakulásáról nem szólt semmit.

2022. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar olyan hülye nép, hogy 2026 ban is biztos sokan szavaznak majd rájuk. (Már ha lesz Magyarország persze)
2022. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!