Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másokat nem érdekel az ország...

Másokat nem érdekel az ország sorsa?

Figyelt kérdés
Kirúgtak egy rakat tanárt, mert polgári engedetlenkedtek, amihez joguk van úgy, hogy közben tanárhiány van. Meg hasonlók. Másokat nem aggaszt, hogy mi lesz itt 1-2 év múlva? Vagy akár holnap?

2022. okt. 2. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Mert ha aggaszt, akkor mi változik?
2022. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem aggaszt, mert a választások után megpattantam Bécsbe, diplomás állásom van, 6-szor annyit keresek mint Mo.-n kerestem lényegében ugyanolyan árszínvonal mellett, és köszönöm szépen mindennel elégedett vagyok. Tényleg az egyik legélhetőbb hely a világon. Eszem ágában sincs visszacammogni a büdös csöves balkánra innen.

Eladtam a magyar ingatlanomat is már azóta. Szóval felőlem Magyarország úgy szarhatja össze magát ahogy van.

2022. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Nincs joga senkinek polgári engedetlenséghez. A sztrájkhoz van joga!
2022. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Fsms ***** válasza:
96%

Engem aggaszt. Gyerekem gimijéből 16 tanár távozott 7 érkezett. Most végez ilyen értelemben őt kevésbé fogja érinteni.

Amit leírsz az már napjaink problémája és nem a jövőé.

Sajnos a jelenleg Fideszt csak a pénz harácsolása érdekli más nem.

Addig nem fog változni semmi, amíg nem jön egy új politikai erő.

2022. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%

Aláírták a munkaszerződésüket.

Az szabályozza, mihez van joguk.

2022. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2%
Nincs joguk tanítás helyett hisztizni. Hét végén hisztizhet, ha akar, örülök, hogy az ilyen jogtalan lépéseknek következményei vannak. Amúgy az ilyen alakokat a magánszférában sem szeretik...
2022. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én nem hisztizek, én felmondtam. Majd viheti mindeki a gyerekét oda, ahova akarja. És majd mehet a hiszti, hogy a szemét fiatalok nem mennek tanárnak éhbérért, azért hogy aztán a fentebbi tahó prolik fröcsögését hallgassák. Így szerencsére egyre többet lehet elkérni magántanárként is. :)
2022. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz vezetőit csak a bankjaik uradalmaik, mások pénze érdekli ami elveszti közpénz jellegét. És a fideszes azt kapja Mikulásra, amire szavazott.
2022. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
Engem nagyon is érdekel az ország sorsa. Ezért is szavaztak a Fideszre! 👍
2022. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem aggaszt, mert nincs gyerekem és nem is tervezek ebbe a putri országba. Amúgy aggasztana.
2022. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!