Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok: ha egyszer...

Mit gondoltok: ha egyszer megbukik a Fidesz, utána jobb hely lesz ez az ország?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 10:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

Normális esetben jobb lenne. Jó pár ember van jelenleg is a politikában, aki alkalmas lenne valamilyen pozíció betöltésére és javítani tudna az ország helyzetén.


Viszont és itt ez a legnagyobb baj. Értelmes emberek megválasztásához értelmes szavazóbázis kell. Jelenleg meg látjuk, hogy a fideszre szavaz az emberek jelentős része.


De mellesleg a jelenlegi helyzetnél jobbat tényleg nem bonyolult elérni. Számtalan példa van arra, amikor országok felzárkóztak kifejezetten rossz anyagi helyzetből. Ezeket simán le kellene másolni és utána csak idő kérdése, hogy EU-s szinten legyünk.


A fidesznél nem volt rosszabb kormányunk, így tényleg nem nehéz jobb helyzetet elérni.


Ha nem kormányoznának, de legalább aktívan nem tennék tönkre az országot már jobb helyzetben lennénk.


Olyan sokat loptak a konkjunktúra alatt, hogy a GDP sosem tudott az EU-s pénzeknél nagyobb összegben növekedni.

2022. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
74%

31# 12ével ezelőtt mi hitelből vettük csak az alap élelmiszer húst ilyesmik nagyon ritkán jutott azhoz képes ma nem kell hitelböl vásárolnom hús pl minden nap van pl tegnap harcsa volt gyömölcs pl nektarin meg szölö de nincs olyan nap hogy ne lenne hús vagy extra mellé gyümölcslé stb régen meg lof*szt se tudtunk venni

Ma is a jó moduak visítanak legjobban ahogy akkor is pedig ma 100szor jobb a helyzet mint gyf allat ma csak az nem dolgozik aki nem is akar akkoriban meg munka nélküliség vol gyár bezárások fizetés befagyasztások egy havi bérelvétel íjén adók ojan adók az szja magasan Akkoriba örültek ha egy sima susukit meg tudtak venni pl a családok ma meg csak nézzük meg nézzük meg mikel furikáznak a bevásárló köpontok multik parkoloiban milyen luszus kocsik parkolnak! stb!!!!!!!!!!!!!!

2022. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%
31# 90ezer volt apám fizetése 8kibaszot órát dolgozott érte emellett maszekolnia kellet turni más földjén azt kapo 2000ft ezt oszd el 3rom embere nekem mivel mozgás korlátozot vagyok 9ezer volt amit kaptam ezt ted hozzá a 90ezerhez ja és családit 25ezer volt!!! tudod mi volt télen a leheletem látszót a lakásban kin volt mínusz 20fok nem volt pénzünk fát venni támogatás nem kaptunk ám nem nem én örülök hogy nincs már e a gyurcsányi pokol baloldal már 12éve!!!!!!!
2022. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%
31# a pénzünk nagyját mindig el vitte a te gyurcsányi terror kormányod számlákra 2000ft maradt ho végéig de enni kellet tudod!
2022. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
74%
Ma van kandalos fütés kozponti tudunk étkezni stb amit akkor nem!!!
2022. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
49%
A magyar politikusok elég idióták. Itt jobb nem lesz az tuti.
2022. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz jobb. Örökre megmarad az igazsagtalansag, amit az emberi gonoszsag tart fenn
2022. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
57%

#32

Azért mert ide hazudsz valamit, még nem lesz igazad.

Azért mert 1 családnak rossz, ha rossz, de gyanítom csak hazudsz, az nem bizonyít semmit, mert én pl. nem kevés embert tudok, aki hitelt sem kap és égezés szélén van a fidesz miatt.

Ma sokkal rosszabb a helyzet, mint Gyurcsány alatt.


Igazad van, nézzük meg az autókat. Ugye tudod, hogy Gyurcsány alatt annyival jobban ment az embereknek, hogy a kocsik átlagéletkora évről évre csökkent, míg a fidesz alatt nőtt? Ez annyit jelent, hogy ma már új kocsit a többség nem tud venni, csak használtam, míg Gyurcsány alatt a többség új autóval járt. Ezek a tények:

2002-ben 11.7 év volt, ami 2007-ig csökkent 10.3-ra.

Míg a fidesz alatt felment 14.7 évre.

[link]

Ha igazad lenne, akkor ez pont fordítva lenne.


#33

A fizetés teljes mértékben lényegtelen, mivel minden sokkal olcsóbb volt.

Egyébként, ha a családodat a mai helyzetbe tennénk, akkor sokkal szarabbul élnétek, mivel a jelenlegi árak mellett is 25k-t kapnátok családi pótlékra, ami akkor azért elég sokat ért, ma meg egy nagy bevásárlás se jön ki belőle.


Egyébként onnan is lehet tudni, hogy hazudsz, hogy olyanokat mondasz, hogy kint -20 fok volt.

Magyarországon kb. 50 éve nem volt ilyen hideg. Vagyis azért hazudsz, hogy megsajnáljunk és utáljuk Gyurcsányt, ami elég szánalmas a részedről.

Gyurcsányt nem kicsit lehet kritizálni hazudozás nélkül, de az egy elvitathatatlan tény, hogy jobb, mitn a fidesz.


#34

Nem az án "kormányom", mivel rossz kormány, de azért mert hazudsz, még nem lesz rosszabb.

Ma egyébként nem csak a pénz nagy részét viszi el a fidesz, hanem nagyon sok embernél teljes egészében elvisznek mindent a számlák. Ezt érte el a fidesz.


#35

Na, innen lehet tudni, hogy ostoba vagy.

Ha nekem is van 15 évnyi munkatapasztalatom, akkor bizony többet fogok keresni én is, de ez nem a kormány hibája, így működik a munkaerőpiac.

Bizony, tény, hogy a fidesz rosszabb, mint az mszp-szdsz volt.

2022. okt. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
31%

#38 NEM HAZUDOK!!!!!!!!!!tudom hogy egy libantnak fáj az igazság és cáfol mindent!

Rád ez pontosan illik

Libernáci


Míg a libsi lehet simán csak egy liberálisan gondolkodó, ezt egy picit túltoló, ezáltal groteszkké váló, néha akár szerethető figura is, a libióta pedig pusztán saját énvédő mechanizmusainak rabja, ezért a legtöbb esetben rá sem lehet haragudni; addig a libernáci a legveszélyesebb, legelfajzottabb típus. Ő egy magát liberálisnak képzelő, valójában végtelenül intoleráns, agressszív megmondóember.


Az európai baloldal kánonja által kötelezővé tett, politikailag korrekt, divatos szlogeneket szajkózza. Állandó kényszert érez ezek látványos kinyilatkoztatására.


A tőle eltérően gondolkodókat, a liberális dogmáit megkérdőjelezőket azonnal megbélyegzi, lehülyézi, páriává nyilvánítja, önhatalmúlag kiírja a társadalomból, a közbeszédből.


Vitára, gondolkodásra, belátásra, önreflexióra teljesen képtelen, alkalmatlan.


A logika és a tények nem zavarják.


Egy szemléletes példa a „libernáci” szó használatára: „Ha pozitívat mondasz Izraelről, a jobbikosok hazaárulóznak, ha a muzulmán veszélyre figyelmeztetsz, a libernáci éceszgéberek fasisztáznak le és rekesztenek ki.

2022. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!