Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti ennek tényleg...

Fideszesek, ti ennek tényleg örültök?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 3. 14:01
1 2
 11/14 árokpart ***** válasza:
85%
10-es Nem érzed a súlyát, hogy ha netán kórházba kerülsz nem mehetnek be hozzád bármilyen problémád van csak mikor engedik? Addig akárhogyan ki kell bírnod? Még most is Gyurcsányozol? Édes drága jó Istenem!
2022. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében már most sincs szabad orvosválasztás. Nekem nemrég ment nyugdíjba az a háziorvosom, akihez 18 éves korom óta jártam, próbáltam érdeklődni olyan háziorvosoknál, akiket ajánlottak ismerősök, hogy jó, de nem fogadnak, mert túlterhelt a praxis. Gyakorlatilag csak a körzeteshez tudok menni, ha bármi miatt háziorvoshoz kell mennem, róla meg azt mondja mindenki, akinek van tapasztalata, hogy kerüljem el, ha tehetem.
2022. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem. A sok lipsi majd megtanulja milyen volt is nekünk anno a Gyurcsány rendőrterrorállamában!
2022. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Ez a korrupt,hazug, bűnöző banda százszor kenterbe veri Gyurcsányt! Ez már mindennek a legalja!
2022. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!