Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tételezzük fel, hogy Putyin...

Tételezzük fel, hogy Putyin egy taktikai atomfegyver bevetése mellett dönt. A szektás eszementek szokásuk szerint ezt is úgy fogják hinni, hogy az amerikaiak tették, vagy az ukránok támadták meg saját magukat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Ne tételezz fel ilyet. Légyszi!
2022. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

De troll vagy! Ezt azért tetted fel,mert fel lett téve egy ilyen kérdés, hogy :


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..



És az elklenkezőjéből akarsz hasznot húzni meg kevered a trutyit!

2022. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Az ukránok hogyan? Nincs is atomjuk.
2022. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 DK-s ***** válasza:
53%
2022. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DK-s ***** válasza:
36%

Nem vagyok szektás, de ez bevett katonai taktika.


És amiben a CIA keze benne van, ...

2022. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

5.

Igy van és a troll kérdés is forditva sült el, előbb vagy utóbb az igazság mindig kiderül

2022. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 DK-s ***** válasza:
38%

#6-nak:


Elhiszed, ha azt mondom hogy én már a válaszolás előtt tudtam ezt? XD


Mert tudtam.

2022. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Eddig ez nem jutott eszembe, de most hogy kérdezed, kinézem a jenkikből. Eddig is gátlástanul áldozták fel az ukrán infrastruktúrát és életek a maguk céljaiért. Azt soha ne feledjük, hogy a 2014-es puccsuk előtt béke honolt Ukrajnában...
2022. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1: Én is remélem, hogy ilyen nem lesz.

2,6: Nem trollkodás. Ezt láttuk eddig is. Ez a bizonyos réteg az ukránokra kent majdnem mindent. Azzal az állítással, hogy az ukránok tették, hogy az oroszokra kenhessék. Utána mindig hozzáteszik, hogy ők nem oroszpártiak, csak reálisan látják.

3: Ne félj, ezek képesek lennének bemagyarázni, hogy az ukránoknak miért lehetett mégis atombombájuk.

4: Semmi újat nem mondott azzal, hogy ha az oroszok atomfegyvert vetnek be és a másodlagos hatások útján érintett lesz bármelyik NATO ország akkor arra válaszlépéseket tesznek.

8: Ezekből nem következik, hogy az amerikaiak tennék. Semmit nem áldoztak fel ukrajnában az amerikaiak. Puccs az volt. A későbbi választások eredménye nem tetszett Moszkvának és hogy nem ők választhattak ki valakit.

2022. okt. 3. 21:47
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
9. Te analfabéta itt nem az ukránokról van szó hanem az usaról!
2022. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!