Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megváltozna egy átlag fideszes...

Megváltozna egy átlag fideszes véleménye, ha pár napot eltölthetne pl. a hanyatló Németországban vagy Ausztriában?

Figyelt kérdés

Ha saját szemükkel látnák, hogy tele vannak az élelmiszerboltok szebbnél-szebb friss áruval, hogy az utolsó szakmunkás is teli kosárral megy ki, hogy az utak jó állapotúak, az emberek kedvesek, jól érzik magukat, hogy nincsen minden sarkon átoperált óvodás, hogy a magas rezsi kifizetése után is bőven marad pénzük bármire, stb, stb. Szóval ha látnák, hogy mi van valójában, ellentétben a propagandában ábrázoltakkal, akkor vajon elfogadnák, hogy hazudtak nekik, vagy homokba dugná inkább a fejét?


(A fentieket nem hasraütésszerűen írtam, a munkanapok közel felét ezekben az országokban töltöm)


2022. okt. 4. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Láttam én is,kimentem megnézni.

Előtte vérfideszes voltam.

Most már a Mi Hazánkra húzom az X-t.

2022. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 árokpart ***** válasza:
74%
Igen megváltozott. Ha így megy tovább Magyarországon a helyzet rövidesen elköltözöm Puchbergbe.
2022. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
#2 Hát ott nem lesz magyar nemzeti radikalizmus, arra azért számíts. De köszönjünk majd a határon túlról is az újabb kétharmadot.
2022. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Shan-Yu ***** válasza:
24%

"tele vannak az élelmiszerboltok szebbnél-szebb friss áruval"


Németországban és Ausztriában vasárnap boltzár van.

Magyarországon nincs.


Igaz, ez a baloldalnak köszönhető hogy megakadályozták.

2022. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

És ettől majd Gyurcsány szimpatikusabb lesz, vagy mi? Nem értem a logikát. Ezt amúgy olvastad?


[link]

2022. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
#5 Arra amúgy még emlékeztek, hogy nem Gyurcsány volt az ellenzék miniszterelnök-jelöltje?
2022. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Dongaben ***** válasza:
77%

Úgy mellesleg:

Nem Ausztriához, vagy Németországhoz kellene magunkat mérni. Ők elég nagy előnnyel indultak hozzánk képest. A volt "Szovjet blokk"-ból alakult államokat érdemes nézni ilyenkor.

2022. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
#7 Balti államok már jócskán lehagytak minket (akik közvetlen szovjet dominancia alatt voltak), de Lengyelország és Csehország is.
2022. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem változna meg ,mert felfejlődőben vagyunk!
2022. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Bécsben több napot is eltöltöttem. Az utcák tele vannak arabokkal, fekákkal és más rosszarcú népséggel. Én ott nem éreztem magam biztonságban!
2022. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!