Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy nem tűrnek továbbra...

Hogyhogy nem tűrnek továbbra is a tanárok? Mi történt, hogy mostmár nem tűrnek? Eddig mindent(!) eltűrtek.

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Ne beszélj "a" tanárokról, egy apró balos kisebbségük balhézik - nyilván politikai hátterű a dolog.
2022. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Baloldaliként mondom, hogy elegem van belőlük. Egyetemista vagyok, de múlt héten konkrétan felálltam és kisétáltam a teremből. Nem írok nevet, de vicc amit néhány tanár leművel egy eléggé neves iskolában. Folyamatosan sír a szájuk, de tüntetni nem mennek. Ebből van elegem. Teljesen megértem őket, de annyira életképtelen a többsége, hogy még nézni is rossz. Ha legalább az 50%-a felállna egyből megkapnának mindent.
2022. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nade ménem tűrnek el mindent mégtovább, és tartják oda a másik orcájukat is ahogy eddig? Eljött A pont? Innen nincs visszaút?
2022. okt. 5. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akiket kirúgtak a fideszes komcsik, azoknak nincs.
2022. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem majd kifullad ez a tüntetés úgy, mint a Kata-s meg az abortusztorveny elleni:/
2022. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, eredetileg is tervben volt, hogy tüntetnek tovább, ezért hagyták abba előző tanévben, mert választás volt és azt mondták, hogy addig felfüggesztik.

Másrészt, látják az inflációt, látják az árakat és látják, hogy a pénzük, amiből eddig esetleg épphogy kijöttek, mostmár annyit sem ér.


Ha elkezdenek éhezni, nem tudják fizetni a számlát, akkor váltani fognak, ha pedig ezt fogják tenni, akkor már tüntethetnek is.

2022. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy csak akkor számít a becsület, ha már nem futja kenyérre! Ha már így alakult, remélem ez egy jó pillanat, hogy lavinát indítson. A tegnapi tünti nagyon szép volt, egy csodás ritka jelenség, elismerésem! Jobb nem is lehetett volna. Nagyon büszke vagyok a fiatalokra! A tanárok megérdemlik a sorsukat, hogy hagyták idáig menni, de a fiatalok nem.
2022. okt. 6. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az ember nyilván mérlegel, hogy mit veszíthet, ha már nem tud megélni így se, akkor már nem igazán tud veszíteni semmit.

2022. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2: Egyetemi oktatói panaszokról nem tudok.
2022. okt. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!