Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 5 érv Orbán Viktor kormányzása...

5 érv Orbán Viktor kormányzása mellett. Mennyire helytálló?

Figyelt kérdés

1. Kihozta az országot a 2010-ben a meggyengült állapotból, amit az MSZP kormányzás okozott.


2. A koronavírus járvány idején mindent megtett, hogy a magyar nép vakcinához jusson hamar.


3. Mindig elmondja a véleményét, legyen szó akár Brüsszelről, vagy az orosz szankciókról, tehát bátor ember.


4. Családtámogatás a kormány részéről.


5. Intelligens ember, Oxfordban is tanult, ahová a hétköznapi ember nem igazán jut be.


2022. okt. 7. 00:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
mind hazugság, nemi igazságmaggal. pl tanult Oxfordban. mondjuk nem túl sokáig
2022. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
#6 én különösebben nem bánom hogy meg is eszitek most azt, amit főztetek. megérdemlitek Orbánt és a rendszerét
2022. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Bátor ember. xDD


Azért nem mer nyilatkozni kritikus sajtónak, mert bátor.


Azt nem tudom eldönteni, hogy ez igaz e de elvileg oviba is golyóálló mellényben ment.xDDDD

2022. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Én a fidesz előtt tudtam kitörni a szegénységből, 2010-ben kezdtem dolgozni. Előtte egyetem, ösztöndíjas voltam én is. A fidesz vezette be később a röghözkötést és tette fizetőssé a felsőoktatást.
2022. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

1.


Irgalmatlan gazdasági fellendülésben, rettentő sok EU-s pénz mellett könnyű fellendülni (valamennyire), még a pénzek ellopása mellett is.


4.


Mindig bizonyos társadalmi csoportokat támogat, de ezzel egyfelől nehezebb helyzetbe hozza a nem abba a csoportba tartozókat, másfelől gazdasági szempontból nem átgondolt döntések ezek, így a teljes államot nehezebb helyzetbe hozza. Lásd CSOK. Ne a családokat támogassa, hanem legyen erős az ország, amelyben egyaránt boldogul családos és nem családos is!

2022. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#10 aztán nézegetjük a világbajnok áfát, 2 számjegyű inflációt meg a forint "szárnyalását" mindezt azért hogy neked ne kelljen adót fizetni


szoktad magadba szugerálni hogy minden szuper hogy ne kelljen szembenézned a valósággal? vagy elhiszed hogy Brüsszel, Soros, Gyurcsány, most meg a háború miatt van minden? komolyan?

2022. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!