Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek amúgy hogyan...

A Fideszesek amúgy hogyan élik a hétköznapjaikat hogy ezeket a problémákat nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Nem járnak állami EÜ intézménybe? Nincs gyerekük akik iskolába járna? Vagy hogyhogy nem látják azt a problémát ami ott van? Vagy látják csak a pártérdek miatt nem akarnak róla tudomást venni?

2022. okt. 7. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Látják, de azt mondják, hogy Brüsszel, meg Gyurcsány miatt van.
2022. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Templomba járnak meg a mezőre kapálni. Nem véletlen találták ki nekik az ispánokat. Sajnos itt tart az ország.
2022. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Stadionokba járnak, ott még nincs sötét!
2022. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem redditeznek.
2022. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Nálunk nincs gond se a suliban (2 gyerek is jár), se az egészségügyi ellátásban (itt én voltam a "vendég" pár hete).

Biztos vannak problémás helyek, ezt nem vitatom. És valóban, nem azzal telnek a napjaim, hogy azon töprengek, mekkora is lehet a gond.

2022. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Én a libbant időkben voltam iskolás,le lehet pontozni dacból,de fikarcnyit sem volt jobb a helyzet oktatás terén. Másrészt többet tettek az EÜ-ért mint anno a libbantok,nyugodtan rákereshetsz anno mennyi kórházat zártak be inkább,mert pénz nem volt a korszerűsítésre,pedig akkor rendesen jöttek a források. Ellentétben most vannak fejlesztések,az állatkert melletti honvéd kórház teljesen modern például.
2022. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van sok fajta fideszes:

-Van az, aki személyesen tényleg jól jár a Fidesszel. Eleve a Fidesznek, KDNP-nek, Fidelitasnak hány párttagja van. De hány Fidesz-közeli közepes és magas beosztású csinovnyik van, a helyi fideszes nagysággal jó kapcsolatot ápoló vállalkozó, stb. És ezeknek vannak testvéreik, házastársaik, gyerekeik. Egy százezres nagyságrendű, választásokon aktív tömegről beszélünk!

-Van a nyárspolgár fideszes. Ő tisztában van a problémákkal, de úgy van vele, hogy egy Gyurcsányt tartalmazó kormányváltás sem lenne jobb kormányzás. Sőt, még azt a kicsit, ami van neki, lehet, hogy azt is elvennék. De valójában annyira fél a változástól, hogy ha Gyurcsányt elnyelné a föld, akkor sem venné rá magát, hogy ne a Fideszre szavazzon.

-Van a negatív propagandával megetetett fideszes. Ő is tisztában van a problémákkal, csak ha aközött kell választani, hogy egy évet kell várni egy nyomorult CT-re, vagy pedig felrobbantanak a szivárványba öltözött migránsok, akkor nyilván az előbbi!

-Van a negatív és pozitív propagandával egyaránt megetetett fideszes. Ő már tagadja a problémák létezését. Ő úgy tudja, hogy Magyarország előre megy, nem hátra. Azt látja, hogy a főtér tényleg le lett térkövezve, de azt nem tudja, hogy eu-s pénzből és tripla áron.

2022. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

6: Dettó akkor voltam iskolás. Belegondolni is rossz, hogy most, amikor egy igazi durva válság van, mi lenne az országgal, egy Gyurcsány-kormánnyal... 😳


Ezen felül azért nekem se tetszik 1000 dolog, de nincs életképes ellenzék.

2022. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 Persze a Honvédkorház, mert hogy az az országban a kirakatkórház, oda járnak leginkább a fejesek meg a külföldiek. Nem is messze ott van a Szent János kórház, az is annyira jó állapotban van? És tudom, hogy mert a Gyurcsány sem volt jobb, na de az miben gátolja a Fideszt hogy többet tegyen az EÜ-ért?
2022. okt. 7. 09:11
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
9 Én civilként töltöttem ott egy hónapot,semmilyen problémám nem volt a wc is teljesen kultúrált.Másrészt tudom hogy bőven lehet még fejleszteni,a Péterffy is egy retek. De azért amellett ne tekintsűnk már el,hogy a mostani óbégató ballibek anno se mennyivel sem biztosítottak érdemibb munkát,(sőt!.) Persze,lehet kritizálni a mostani rendszert,de a balos köpönyeg alá bebújva ez több mint szánalmas.
2022. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!