Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mennyire tetszik...

Fideszesek! Mennyire tetszik az amit a vezéretek a magyar forinttal művelt?

Figyelt kérdés
Mennyire tetszik az hogy a forint lassan szart sem ér? Egy új autó már kétszer annyiba kerül mint néhány éve. Bemegyek a boltba, sok dolog duplájába kerül mint tavaly. Az ingatlanárakat felnyomták a CSOK-kal a négyszeresére. A horgászengedélyem ötször annyiba kerül mint Gyurcsány alatt. Nem éri meg pénzt félretenni, megtakarítani mert ezek elinflálják, kiveszik a pénzt a zsebünkből, kirabolnak! És itt sok-sok millióról van szó kérem! Kőkemény milliókba kerül a magyar embereknek a fidesz felelőtlen gazdaságpolitikája. Nektek mennyire esik jól hogy ki vagytok rabolva?

2022. okt. 7. 08:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
Nekik minden tetszik, amit Orbán mond. Röhögnek MZP-n, hogy spórolással kampányol, aztán megtapsolják a fideszt ugyanezért, hogy milyen felelősségteljes. Habzó szájjal Brüsszeleznek és szankcióznak, miközben verük a mellüket, hogy Magyarország kiharcolja magának a szankciók alóli kivételt. Sírdogálnak a magas gázáron, mellette verik a mellüket, hogy 2036-ig kedvezményesen kapjuk az oroszoktól piaci ártól függetlenül. Aggódnak, hogy a németek halálrafagynak télen, a szegény lipsik, közben óbégatnak, hogy nem tudnak mivel fűteni. Dehát a plebs mindig is sok volt és sosem az eszéről volt híres.
2022. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
21%

"Neked fel sem tűnik hogy lassan már csak "VOLT" megtakarításod, mert egyre kevesebbet tudsz belőle vásárolni?"


Nkem ugyanúgy ott figyel 8 milliónyi valuta, vagy amibe éppen van, csak az éppen aktuális különbözetet váltom belőle vissza, és fogalmam sincs mioről beszélsz, mivel sokmidnenen árstopp van, ami nem éri meg mert túlárazott azt meg nem kell megvenni!


Ez ennyire egyszerű!


Adják azt majd olcsóbban is! Mellesleg sokkal gyorsabban és nagyobb mértékben ugrálnak az árfolyamok mint ahogy a drágulás zajlik. Mindez miért?

Mert nem mindenki szaladgál 8 milliós tartalékkal, de azok se halhatnak éhen!


Akkor ki a birka?

2022. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

Sok kretén bepánikol ad el minent xarért hugyért!

Májusba vettem egy 3500 nm-es szőlősbitokot potom 1,6 millióért, rajta egy 1993-ban épült pincés, emeletes 50 nm-es "présházzal", aminek a "nappalija" 18 nm a másik két helyiség meg 8-8 nm. A többi pince ,terasz, meg tetőtér. Saját ciszterna + lemezgarázs a telken, villany bevezetve. Kémény egész a pincéig megy, szóval simán kazánházként is működhet!


Plusz 400 tőke szőlő, meggyfák, cseresznye, barack... Mindez Zalakarostól / Lentitől 8 kilométerre.


Nézd már meg csak az építőanyag árakat...

Mások meg 20 évig fizetik a lakáshitelt Büdöspesten, nálam a fácán a küszöbre szarik, jóhogy a fazékba be nem táncola konyhába!


Az önkorm elkezdte kiépíteni az árkokat és az autóbeállókat, mivel az egész egy repcetábla közepén van a főúttól 2 kilométerre, és aszfaltozott út visz be!

2022. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
#23 A szőlősöket azért adják el, mert kiöregedik az a korosztály, ami aktívan műveli és nem bírják már csinálni. Azért olcsó, mert kevés rá a kereslet.
2022. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nekem megérte ennyi pénzért!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kit érdekel a szőlő? :D

Ha terem terem ha nem nem...


Egyébként idén kb le se szartam az egészet,

semmi idő nem volt rá szinte, mégis termedt!

2022. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
#25 Te példálóztál az olcsó szőlősöddel, ezekszerint téged. Én 120 ezerért vettem szőlőst ami építési teleknek minősül, szóval most kb. 10 millióért el tudnám adni lakóingatlanként. Mégsem vagánykodok vele. Elég szomorú, hogy a torz kormányzati politika annyira beleszólt a piacba, hogy ilyenek az árak.
2022. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Lakóingatlanra lehet jobb feltételekkel hitelt felvenni.

Ettől megy az áruk a csillagos egekbe!


Ha nem lenne a hitelbiznisz, nem lennének a lakóingatlanok sem drágák!


Önmagába építési telekkel mihez kezdesz, ha nincs rajta épület, ilyen anyagárak mellett?


Egy ilyen kis "présházat" kb 10 millióból talán kihoznál lehet...


Szóval kb ugyanott vagy vele mint én!

2022. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 hypno ***** válasza:
72%

Hát ezek szerint te vagy a birka.

Merthogy a forintról volt szó, te meg villogtál a megtakarításoddal, ami 2010 előtt nem volt.

Most meg kiderül hogy valutában tartod a pénzed, mert nem bízol ebben a "2010 előtt ezeket nem mondhattuk el" rendszerben, a kormányban, vagyis végső soron Orbánban?


Én 2010. előtt 8 millióért 40 nm-es lakást tudtam venni a lányomnak. Te mekkorát tudsz ma venni ebből a pénzből?

2022. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 hypno ***** válasza:
67%
A #28-as hozzászólásom #22-nek szólt.
2022. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Minden probléma a háború, Soros, a migránsok, az EU, a tanárok, a diákok, Gyurcsány és stb. miatt van.

Szavazzatok 2026-ban is a FIDESZ-re!!!

2022. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!