Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mennyire tetszik...

Fideszesek! Mennyire tetszik az amit a vezéretek a magyar forinttal művelt?

Figyelt kérdés
Mennyire tetszik az hogy a forint lassan szart sem ér? Egy új autó már kétszer annyiba kerül mint néhány éve. Bemegyek a boltba, sok dolog duplájába kerül mint tavaly. Az ingatlanárakat felnyomták a CSOK-kal a négyszeresére. A horgászengedélyem ötször annyiba kerül mint Gyurcsány alatt. Nem éri meg pénzt félretenni, megtakarítani mert ezek elinflálják, kiveszik a pénzt a zsebünkből, kirabolnak! És itt sok-sok millióról van szó kérem! Kőkemény milliókba kerül a magyar embereknek a fidesz felelőtlen gazdaságpolitikája. Nektek mennyire esik jól hogy ki vagytok rabolva?

2022. okt. 7. 08:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
52%

hypno minegy miben tartom a pénzem forintban tudok csak fizetni magyarországon bármiért is!


Akkor nem mindegy? Mellesleg a pénzem legnagyobb részét INGATLANBAN tartom, ami után még rendszeresen adózok is (építéményadó / kommunális adó)


Akkor miről beszélsz te?


Magyar vagyok nem turista!

Nem albérlő, vagy ágyrajáró, boccs...

2022. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Én 2010. előtt 8 millióért 40 nm-es lakást tudtam venni a lányomnak. Te mekkorát tudsz ma venni ebből a pénzből?"


Aztán mégis hol te hozzáértő?


2010 ben milyen is volt "HÉSZ" állása bocsi?

Csakmert még a tyúkólat is lakássá (át)minősítették okosba, aztán ez MEGSZŰNT 2016-ban.

Ja, hogy már nincs kiskapu, hát akkor emeljünk az árakon...!..


Ma is kapsz 40 n-es épületet 8 milliórét Magyarországon.


Nem mindegy mikor épült / hol van / miből van / minek nevezik stb.


2010 előtt, meg még azelőtt kb szinte mindegy volt csak álljanak a falak! Nézd már meg miből építkeztek már 10-20-30 éve, meg hogyan (nem mondom hogy az rossz volt), csak azóta le lett ám rendesen "szabályozva" sokminden, és ez bőven meglátszik az ingatlanárakon is!

2022. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még annyit ehhez a legújabb "HÉSZ" bullshitthez egyébként, hogy asszem 2020-tól már csak akkor kapsz bármire is "lakás / lakóépület / családi ház" besorolást (ha eddig nem az volt), amennyiben az épület energiaigénye 40%-ban megújuló energiából van fedezve ( a napelem, meg a geotermikus minősül csak annak).



Hajrá EU !

2022. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 hypno ***** válasza:
100%

#32


Zuglóban barátom. Egy faszán felújított kis első emeleti lakás. 2 perc komótos sétára a metrótól. Most kb egy nap alatt tudnám úgy 30 milla körül eladni, ha érne valamit a pénz és nem volna jobb helyen ott ahol most van.

2022. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

30 Milláért akkor tudod eladni egy nap alatt, ha valakinek van annyi a zsebében!

Akkor csak jóélet van ha ennyivel rohangálnak az emberek nem?

Egyéb esetben majd a bank / egyebek megmondják, hogy mennyit kapsz érte...

2022. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Amúgy én 15 ét vettem 2017 ben az ingatlanomat Bp. 4. kerületben, de nem lakásbesorolású ezért van rá az építményadó. (nem átminősíthető már a HÉSZ változtatás miatt)


110 nm-es, most a piaci értéke legalább 40 millió, de ha eladnám sem tudnám hová költözzek belőle, nem azért mert nem találnék megfelelőt ennyi pénzért hanem azért mert helyileg nem érdemes,

Mindenhol ugyanolyanok kb a demográfiai körülmények, vagy mégrosszabbak max a környezet más esetleg tisztább de annak is megvan a negatív oldala is.

2022. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!