Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Undorító ez a hozzáállás a...

Undorító ez a hozzáállás a kormány részéről?

Figyelt kérdés

Neten volt egy hír miszerint egy magánbenzinkúton feketén árulták a gázolajat, azt nem jelentették be a NAV felé.

Csak én vagyok úgy, hogy undorító egy hozzáállás ez a kormány részéről? Tehát hogy ha becsülettel adja 480-ért (amennyiért veszi) nyugodtan haljon éhen, a lényeg hogy az állam megkapja minden egyes liter után a kb 250 Forint adót. És a kormány még direkt rá is küldi a NAV-ot hogy jobban figyeljék az ilyeneket.



2022. okt. 7. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2022. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Az első egy kormánytag.
2022. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
#2 Tényleg? És melyik? Pacalszilárd? Vagy a tejfölösszájú Semjénzsóti? Remélem igaz, és itt is láthatja mennyien utálják őket. És érzik hogy szorul a hurok, meg majd a valódi hurok is...
2022. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Ugyanaz vagy mint az első. Nincs itt a GYK-n még egy ilyen kétpipás iqbajnok mint te😅
2022. okt. 7. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a szabályok kötelezőek minden kúton.
2022. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
#5 Ha a kormány etikusan alkotná a szabályokat és nem saját magukra szabva talán betartanák többen.
2022. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# ez relatív!!
2022. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit vártok ettől a korrupt, hazug, rabló bandától? Ez az orbán kormány! Mekkora gyökérnek kell lenni ahoz, hogy fideszes szavazó legyen valaki, aki ennyi szenny után is orbánt élteti?
2022. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Tudom-tudom, a fidesznek csak az az etikus ha ők b#sznak ki a másikkal, ha fordítva akkor nem.
2022. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Ennyi erővel a törvényszegés is relatív.
2022. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!