Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar miért védi ennyire...

Sok magyar miért védi ennyire megszállottan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Mit látnak benne még mindig? A múltkor a munkahelyemen is az egyik dolgozó szidta a Fideszt egy Fideszes dolgozónak a konzultáció miatt, a Fidesz szimpatizáns dolgozó egy szót sem tudott szólni, hogy milyen racionális érveket tud felhozni a Fidesz mellett... De ha már Fideszes szavazó sem tud mit mondani, akkor miért "kell" a Fideszt még mindig megvédeni?

2022. okt. 8. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát gyerekek, ti most jól bespájzoltatok krumpliból, kitart tél végéig.
2022. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi marhaságot összehordtok!

Nyugaton a benzin 5x-öse a magyar árnak: jártál mostanában külföldön?

Én a nyáron igen. Ausztriában, Olaszországban. Kb. 1,70, max. 2 € a benzin. Ugye az € 422 Ft. A benzin sapkás ára itthon 480. Szerinted az 1,70 és a 2 € 5x-öse a 480 Ft-nak?

Matek egyes.

Ingyen tankönyv: ja, amit év végén vissza kell adni az iskolai könyvtárnak.

Migránsok: komolyan gondolja valaki, hogy azzal a pár km kerítéssel OV megvédte Európát a migráns áradattól?🤣🤣🤣🤣

5-5 ezer Ft az új házasoknak: komoly összeg. Már ki is fut egy kg sajtot vagy 1 kg kolbászt.

Kórházak felújítása: max. külföldön.Sok kórházban áldatlan állapotok uralkodnak. Arról nem beszélve, hogy mennyi orvost, nővért üldöztek el. Emberhiány miatt sok helyen osztályok szűnnek meg, szülni kijelölt napokon lehet.

A többit már el sem olvasom. Pfff...

2022. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
#12 Szerintem a többesszám sem kell, ugyanaz az egy válaszoló írja ezeket :D
2022. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi agymosottat, te jó ég!

És még a pedagógusok fizetésemelésével is példálózik? Szerintem ez irónia akart lenni. Legalábbis remélem, mert különben nagy a baj.

2022. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

"Lekerültünk a szégyenpadról, ahová az előző kormányok juttattak."


Mert most nem ülünk szégyenpadon, amikor a V4-ek a hátuk közepére kívánnak az EU meg úgy ahogy van elzárta a pénzcsapot :D

2022. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#15: Szerinted, ha valaki eléget egy tüntetés alatt 11 000 ft-t, az tényleg annyira meg van szorulva? Egy tanár pont ezt tette. Én jóval többet keresek mint egy tanár, de én soha sem égetnék el 11 000 ft-t.
2022. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Hogy tudtam hogy ezt fogja rá mondani a sok krumplizabáló :D
2022. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!