Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldal kitalálta a...

A jobboldal kitalálta a dollárbaloldal fogalmat, utalva az USÁ-ból érkező nagy összegű támogatásokra. A balosok meg kitalálták a rubeljobboldal kifejezést, utalva a saját frusztáltságukra. Tényleg van olyan elmebeteg, aki szerint a két dolog ugyanaz?

Figyelt kérdés
Az egyik kapott, ez egyértelmű (itt nem a taxis Gyuszi volt a kézbesítő a szatyrával), a másik meg pitianer fikció, amit néhany agymosott nem tud kiszürni.

2022. okt. 9. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Megfogalmazódott bennem valami, de nincs kedvem leírni. Úgy se fognád fel, mivel csak trollkodsz.
2022. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát aki trollkodik, automatikusan gyengeelméjű. Remek logika, gratulálok. 🤣
2022. okt. 9. 00:48
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Na mert a Fideszt Soros nem dollárban támogatta mi wehehehehe
2022. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 BeernPalesz ***** válasza:
83%

A sok úszómester összeverekedik, hogy ki mentse meg a vízbe fuldokló népet, csak sajnos amíg ők egymással vannak elfoglalva addig a nép belefullad a vízbe.


Kb ez történik jelenleg.

2022. okt. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Tekintve, hogy 0rbánék még mindig Putyin seggét nyalják, kifejezetten találó ez a megnevezés.


Amúgy ez milyen érdekes, hogy ha 0rbánék átfolyatják a pénzt a törvények alapján, hogy „elveszítse közpénz jellegét”, azzal nincsen semmi baj, mi több, még szentté is kellene őket avatni, de ha valaki más hasonlót csinál, akkor rögtön ő a megátalkodott gonosz.


És még ti beszéltek kettős mércéről...

2022. okt. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen külföldi pénzt folyatott át a jobboldal? Hm? A külföldi pénz szerinted miért jött?
2022. okt. 9. 07:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Végülis a csúnya gonosz Sorostól kapott elég szép ösztöndíjat az Orbán hogy jusson valamire.
2022. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6, nem külföldi pénzt folyatott át, hanem belföldit (hogy jobban értsd; a te.és az én adómat lopták el akkurátusan). De úgy látom, kár bármit is írni, mert a lényeget az agyad nem tudja felfogni...

Amúgy meg, ha már itt tartunk; hány csilliárd forint orosz meg kínai hitelt vett fel a jobboldal, amit majd az ükunokáidnak is majd fizetnie kell? Persze gondolom ebben sem látsz semmi kivetnivalót...

2022. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7, egy ösztöndíj nem nemzetgazdasági kérdés. Aki úgy érzi, hogy a két dolog azonos. Az súlyosan elfogult.

8, ez szintén nem nemzetbiztonsagi kérdés. Tegyél feljelentêst. Ezekről a befektetêsekről az a holdudvar mond rosszat, aki gazdasagi konjuktúra idején elcseszte a gazdasagot. Te meg szajkózod, hiszen nem latsz ki az Orban-fóbiad mögül, és a telex nevű bibliad napi tizennégyszer levezeti.

2022. okt. 9. 14:27
 10/16 anonim ***** válasza:

#9, milyen befektetés az, ahol minden szempontból mi járunk rosszul? Itt egyedül 0rbánék járnak jól, mert annak is a nagy részét lenyúlják.


Vegyük példának a Fudant; kínai HITELBŐL építünk a KÍNAIAKNAK egy EGYETEMET, és még a területet is a MI ÁLLAMUNK adja, puszira. Ezzel hol jár jól az ország? Ki tudnád nekem, „ballipsi”-nek fejteni? (Egyébként nem vagyok az, de úgysem tudlak meggyőzni róla, és igazából nem is nagyon érdekel, hogy mit hiszel).


Ha pedig azzal jössz, hogy a Gyurcsány jobb volt-e, arra meg az a válaszom, hogy nem, és nem is értem, hogy miért kellett az egyik szar helyett a másik szart választani. Tudom, tudom, nincs alternatíva...

2022. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!