Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar politikai párt...

Melyik magyar politikai párt áll hozzám a legközelebb?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert 30 körüli felnőtt vagyok, és felmerült bennem, hogy szeretnék jobban beszállni a politikába. A baj csak az, hogy nagyon középen érzem magam. Azért tettem fel a kérdést, hátha valaki belülről jobban ismeri a rendszert és tud olyanról amiről én nem az elérhető pártokkal kapcsolatban.


Nézeteim:


- nem feltétlenül neoliberális és nem feltétlenül szocdem gazdaságpolitika, mindkettőt el tudom fogadni, jobban húzok az északi modell felé

- LMBTQ dolgokkal nem szeretek foglalkozni, a woke-verziót hülyeségnek tartom

- határkerítést megtartanám, de nem hergelnék ennyit a bevándorlás ellen

- NATO és EU tagság párti vagyok

- a háborúban Ukrajna támogatását tartom helyesnek

- Nagy veszélynek látom a klímaváltozást, nagyon fontosnak tartanám a zöld fordulatot az egész világban

- Nem vagyok vallásos, de támogatom a vallásszabadságot amíg egy szekuláris állam keretei közt történik


Ami még idetartozik, hogy sokféle médiából igyekszem tájékozódni, legfőképpen mandinert, telexet, podcastokat és műsorokat hallgatok (Puzsér, Apu azért iszik..,ÖT az ATV-n...)


Előre is köszi!



2022. okt. 10. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha te ezt magadtól nem tudod, akkor ne szállj be a politikába.
2022. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
LMP
2022. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Így ezek alapján az LMP-t mondanám, bár annak a pártnak valószínűleg nincs túl nagy jövője, sajnos teljesen szetverték.
2022. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MKKP

Főleg ha még középen is érzed magad és ugye ők az egyetlen centrista párt...


Meg... nem utolsó sorban ők az egyetlen párt, ami nem óhajt betagozódni ebbe a jobb-bal f*szméregetésbe, hanem érdemi cselekvést szorgalmaz..

2022. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem normálisak pártjába illenél bele, ha a provokátor bűnös Ukrajnát támogatnád. Az orosz föderáció győzni fog!
2022. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!