Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen negatív tapasztalatod...

Fecskefészek:3 kérdése:

Milyen negatív tapasztalatod volt a magyar rendszerrel? Mesélj arról, hogy milyen atrocitás ért téged egy állami szervnél/magáncégnél/vallási szerveznél/ civil szervezetnél/üzletnél/stb. Hogy foszt ki egy civilt a NER? (végrehajtók,egyéb)

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és egy élethű képet szeretnék összerakni Magyarországról. "Rémtörténeteket" várok. Minden válaszolómnak előre köszönöm:)

2022. okt. 10. 16:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Negyedik, együttérzek. Remélem, hogy a józan ész győzni fog. Rég nem láttam boldog embereket a korházi rendelők után. Csupa szenvedés. A multikról már hallottam ilyeneket, de először nem hittem el. A lelki terror meg a személyeskedés tendencia (nálunk Ukrajnában is). Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat:)
2022. okt. 11. 16:36
 12/12 A kérdező kommentje:
Hetedik, én se értem, hogy lehet fizetni ilyen minősíthetetlen szolgáltatásért. És Orbán erre a rendszerre annyira büszke. Én tudtam, hogy ilyen az eü, mert Magyarországon az olyan propaganda oldalak, mint a vadhajtások.hu nyíltan kimondják, hogy ha beteg vagy, akkor a szarnak se kellesz. Remélem, jobban van a felesége. Köszönöm, hogy nem hallgat róla, mert a média nem hangoztatja.
2022. okt. 11. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!