Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok tahó fiatal, akik...

A sok tahó fiatal, akik utálják a hazájukat, miért vannak még itt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiatal szidja ezt az országot, ahol felnőtt és ahova született. Ez már önmagában is elszomorító, de az, hogy elszeretnék hagyni, az nyomdafestéket nem tűr. Nekik ennyit jelent a hazaszeretet? Azt hiszik, nyugaton majd sokkal jobb életük lesz, luxusautókkal fognak járni és bármit megtehetnek. Pedig, hát ott sincsen kolbászból a kerítés, nem jobbak semmivel egy német életkörül.ényei, mint egy magyaré. Emellett ott mindig csak egy bevándorló leszel, soha nem fognak úgy elfogadni, mint a hazádban. Na, de a kérdés: miért nem húznak el akkor innen?

2022. okt. 10. 16:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező látszik,hogy komoly komplexusaid vannak.

Tanulj nyelveket,olvass el néha néha egy "baloldali" lapokat, ne csak a fideszes propagandát,narratívát mondd.


Lehet az a magyar fiatal azért bosszankodik,mert látja hogy ez az ország többre lenne hivatott,de mégis megragadtunk a posványban.

2022. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

#21 A "baloldali fiatal" csak a szépet látja a nyugati világból mert még nem tapasztalta meg a valóságot és a hozzád hasonlók szövegei alapján el is hiszi, hogy itt nem történt semmi azért, hogy jobb legyen a helyzet.

Miközben csak ti regéltek arról, hogy kint minden csakis jobb lehet, itthon meg minden csakis rossz, a valóság az, hogy itthon is lehet éppen úgy nagyon jól boldogulni, élni, ahogy kint is lehet nagyon rosszul. Az illetőn múlik csak hogy mit tesz a saját életéért.

Aki itt képtelen boldogulni az kint is képtelen lesz.

2022. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21# voltam

Én 2008-ban költöztem ki angliába Londonba utána éltem egy hosszabb ideig Skociában is Edinburghben


Az ott megkeresett fontból tudtam itthon lakást venni hitel nélkül 2016-ban,miközben ott fizettem az albérletet.


Mikor beütött a covid akkor költöztem haza


De gondolkodok rajta,hogy megint kint éljek.És most figyelj az ott kinnt töltött idő alatt megszereztem a Brit állampolgárságot is.


36 éves vagyok,életerős az a célom,hogy még egy lakásra valót összegyűjtsek kinnt.

2022. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

#23 És?

Miért írtad ezt le nekem?

2022. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!