Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sajnáljátok azt, hogy...

Miért sajnáljátok azt, hogy nem az ellenzék nyert?

Figyelt kérdés

Én azért, mert így ez a sok fiatal nem tudja megtapasztalni azt, hogy mi a rossz. Ez a sok ellenzéki idiótát én nem kívánom magamnak. Én örültem volna, mert akkor tényleg látná mindenki, hogy a rezsi csökkentésnek meg az árstoppnak mennyire nagy az értéke és megtapasztalná, milyen az, amikor tényleg hazudnak.


Gondolom ti nem ezért sajnáljátok az ellenzék veszteségét.



2022. okt. 10. 22:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Én ugyan nem sajnálom. Akkor tuti nem lenne ennyi gáz a tárolóinkban, és most ez a legfontosabb.
2022. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Bárcsak picit nyitottabb lenne a szemed...

Igen van árstop. Ez szép és jó. Közgazdasági könyvet fogtál már?? Első pár oldalon le van írva, hogy ilyet ne, több okból se ne.

Most mi megy ennek hatására?? Silányabb minőségű termékek kerülnek forgalomba.

A boltok nem nyelik le a veszteséget, hanem a különbözetet rá rakják olyan árúkra, amik nem hatósági árasak, de kb ugyan olyan számba veszi őket a nép.

Hiába van hatósági ár, ha máshol lehúzzák ugyan úgy rólad.

Láttam már ilyen hülyeséget is, hogy akkor vedd hatósági ár nélkül.... Pont ez az, hiába kérném esetleg hatósági ár nélkül, attól a többi dolog ára ami kell, az ugyan úgy emelkedett indokolatlanul. Te lehet örülsz, hogy 300 forintot megspóroltál a hatósági ár miatt, de máshol meg behúznak rajtad jóval többet.

Meg mit érdekel engem, hogy a farhát hatósági áras?? A kutyám se evett soha farhátot, nem hogy én. Itt a baj, mikor ezt is külön reklámozni kell, hogy az élelmiszer ipari hulladékkal jól lakhat a magyar.


Mi volt még a másik?? Hogy rezsicsökkentés?? Hát köszönjük.

2022. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, te még nem múltál el 20 éves. Mivel emlékezeted óta meg nem volt más kormány, fogalmad sincs, mennyivel rosszabb ez bármi másnál.

Ha szeretnéd megtapasztalni, milyen az, amikor egy kormánynak SOHA nem hagyja el egy igaz mondat a száját, javaslom, nézz körül kicsit a "hanyatló nyugaton". Nem, nem ott fagynak meg, meg halnak éhen az emberek. Az árstopos élelmiszerek kivételével minden olcsóbb, szinte minden európai országban, a magyar termékek főleg. MAGYAR szalámi Németországban 800ft volt (átszámolva), ugyanaz itt akkor 4200!!! Ez igaz a rezsicsökkentésre is. "Csökkentetten" is többet fizetsz. Angliában például a rezsi emelése mellé azonnal kapott mindenki alanyi jogon 400font támogatást, a rászorulók többet. Ki kéne húzni a s.ggeteket a fejetekből kikapcsolni az m1-et. És olyan emberekkel beszélgetni, akik országunkon kívül élnek, és el tudják mondani, mi a valóság.

A kérdésre válaszolva, inkább azt kérdezd, miért nem sajnálom. Rövidebb lesz, olyan ugyanis nincs.

2022. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
A rezsicsoki elso 8 eve alatt a gaz vilagpiaci ara alacsonyabb volt mint a magyar rezsicsokkentett ar, magyaran te tobbet fizettel az energiaert 8 even at mintha a normal vilagpiaci arat csengetted volna! Nesze neked rezsicsoki orban modra 🤪🤣🤣
2022. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha nyerni nem is, de legalább a kétharmadot megakadályozhatták volna. Tudom én, hogy rossz az ellenzék, de ez se jó, hogy nincs semmi visszatartó erő a kormánynak. Belföldön legalábbis.
2022. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Mármint konkrétan te annak örülnél, ha a fiatalok az általad nagyra tartott mostani jó kormány és jó élet helyett, megtapasztalnák a rossz dolgokat, magyarán ha ez igaz is volna, mármint, hogy a mostani kormány valóban milyen jó, és a mostani fiatalságnak jó élete munkája van, te nem annak örülsz hogy a fiatal generációnak megvan mindene ami kell, hanem helyette azt szeretnéd ha megtapasztalnák a rosszat, na ez aztán a mentalitás öregem, emberségből most jól levitézlettél, az már csak hab a tortán hogy ráadásul ez a kormány sok mindent csinál, csak éppen országot nem vezet normálisan.
2022. okt. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem sajnálom. Káosz és katasztrófa volt az egész ellenzéki összefogdosás. Ettől függetlenül a Fideszt masszívan utálom.
2022. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%

"Igen van árstop. Ez szép és jó. Közgazdasági könyvet fogtál már?? Első pár oldalon le van írva, hogy ilyet ne, több okból se ne."



Köszönjük szépen az állami pénzekből gazdagodó SZDSZ-es megmondóember dumát.

Nagyon jó volt, amikor így osztották az észt, hogy ti hülye magyarok az a ti nagy bajotok, hogy nem vagytok elég termelékenyek. Tessék megélni a piacról!


Azt magyarázd már el, hogy az 50 euróért termelt szlovákiai áramot az olasz-francia-német multi ami megvette miért adja 350 euróért a szlovákoknak?

Hol van itt a közgáz könyvekben leírt az ágazatra jellemző néhány százalékos haszon?


A közgáz könyvek semmit nem tudnak kezdeni a válságokkal, a neoliberális iskolának ugyanis nincs válság narratívája!

A spekulánsok meg hogy-hogy nem már megint csak mélyítik a válságot, és nem úgy viselkednek ahogy a közgázkönyvekben leírják őket.

2022. okt. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

"az árstoppnak mennyire nagy az értéke"


Azt érted, hogy a drágulásnak az árstop is az oka, mert minden másnak megemelik az árát a boltban, hogy behozzák a veszteséget? Vagyis az árstop csak annak segítene, aki semmi mást nem vesz a boltban, de az átlagember megfizeti az árát minden más termékben, ami drágult emiatt.

2022. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem sajnálom, sőt kifejezetten örülök, hogy NEM nyertek.
2022. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!