Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Ukrajna megtámadná Magyaror...

Ha Ukrajna megtámadná Magyarországot mint a Krími hidat és konfliktus törne ki akkor besorozná a kormány az embereket vagy a NATO hadsereg intézné az ügyet?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 15:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#10


Teljesen elment az eszük ez látszik, innentől kiszámíthatatlanok , elég egy rossz szó Orbántól és ki tudja hogyan reagálnak rá

2022. okt. 11. 16:35
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ott mit csinálnak az nem rám tartozik, én arra válaszoltam amit a kérdésben kiírtál, az hogy ott mi zajlik azt csak ők tudják pontosan ugyanis mind a két fél részéről nagyok sok dezinformáció jön, amit én sem tartok helyesnek, de továbbra sem tudom felfogni hogy miért érte meg a különleges katonai hadművelet, mert konkrétan az egész világ szív miatta, az orosz lakosság, mert megnőtt náluk sok termék ára illetve szolgáltatók vonultak ki tőlük, Ukrajna mert a lakosság nagy része ezt nemigazán élvezi hogy lövik és bombázzák őket, Európa mert valamit muszáj volt lépni erre, ezáltal akaratlanul de szívatják magukat plussz ugye a különféle hiánycikkek amikből emiatt kevesebb jön, tehát igazából egy idiótaság miatt az egész világ szív még az is aki elkezdte nincs logika benne.
2022. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira ment el az eszük amennyire megengedhetik maguknak. Ennyi erővel Putyin meg megtámadott egy szuverén országot, ő is bármikor megtámadhat minket, mert megőrült, ez látszik is.
2022. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#12


Már rég lezárult volna ez az egész ha ez egy ukrán-orosz háború lenne, de sajnos az USA irányítja az ukrán felet

2022. okt. 11. 16:51
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát persze!


Mondjuk el se kezdődött volna az egész, ha az oroszok nem támadják meg az ukránokat.

2022. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15


És szerinted csak úgy ráböktek a térképen egy szomszédos országra az oroszok, hogy támadjuk meg őket vagy esetleg az elmúlt években rengeteg, rengeteg okot adtak erre a támadásra az ukránok és a helytartóik? (USA)

2022. okt. 11. 17:00
 17/24 anonim ***** válasza:
Az igazi ok az volt hogy ukrajna elkezdett közeledni a nyugathoz. Ez pedig semmi esetre sem elég ok arra, hogy a ruszkik lerohanjanak bárkit is.
2022. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17


A színész elnök feloldotta a földtörvényt és kiárusította amerikának a földjeiket , közben folyamatosan ment az oroszajkúak elnyomása (vajon ismerős ez az ottani magyarokkal is? ) , NATO csatlakozás, Amerikai fegyverek telepítése oda és a többi és a többi. Oroszország megmondta, hogy fejezzék ezt be de nem tették, jött a válaszlépés, ami sajnos nem jó se nekik, se a normális embereknek de várható volt.

2022. okt. 11. 17:13
 19/24 A kérdező kommentje:
Továbbá most is véget lehetne már vetni ennek , csak éppen az ukránok (ukrán vezetés amerika bábjai inkább így fogalmazzunk) nem partnerek ebben.
2022. okt. 11. 17:14
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Te így látod kérdező én meg úgy, hogy az Ukránok semmilyen katonai fenyegetést nem közöltek Oroszország felé, ők nem állomásoztattak hadgyakorlat néven katonákat a határ közelében majd támadták meg őket, ellenben fordítva megtörtént a dolog, szóval azt leszámítva, hogy az ukránok hozzáállása pl a más etnikumokhoz az nekem is szúrja a szemem, semmilyen katonai provokációt és fenyegetést nem tanúsítottak az oroszok felé amiért meg kellett volna őket támadni, tehát nemértem a logikát, hogy egy szuverén országot ami teszem azt a nyugathoz és NATOhoz akar csatlakozni milyen jogon támad meg egy másik független ország.
2022. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!