Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek azt, hogy ha...

Észrevettétek azt, hogy ha valaki külföldről kérdez akkor 2 válasz szokott lenni?

Figyelt kérdés

Tehát már több kérdésnél is láttam, hogy ha valaki arról kérdez ha kimegy dolgozni akkor ott milyen lesz vagy hasonlót. Erre a két válasz "kifognak majd nézni" és a másik aki leírja, hogy X évet valahol töltött és neki semmi baja nem volt. Nem nézték ki.

Nem lehet, hogy azok akik azt írják, hogy ki fognak nézni azok azért mondják mert neki nem ment és nem akarja, hogy valakinek sikerüljön vagy nem akar kimenni és azt akarja hogy senki se mennyen el Mo.-ról.


2010. szept. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
En kulfoldon elek, tobb kulfoldi kerdesem is volt, de a fent leirtakat nem tapasztaltam. Persze volt pro es kontra, de az mindegyik kerdesnel van.
2010. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is külföldön élek,és ha találok érdekes kérdést akkor igyekszem tárgyilagosan jó tanácsot adni vagy ha érdekli elmondom,hogy én hogy jutottam ki..

Bár ilyet,hogy lenéznek-nem nézlek le még nem találkoztam..

De az tény,hogy ahány ember annyiféle külföldi tapasztalat éri..Nincs két egyforma történet..Van akinek nem jön be,és tényleg csak a rosszat tapasztalta,élte át..Van akinek könnyebben ment,és ő a jó oldalát nézi az egésznek.Egyetlen egy közös van amiben mindkét tábor egyetért..Mégpedig az,hogy NYELVTUDÁS KELL!

Evvel senkit nem akarok visszatartani,vagy lebeszélni..de nem is kell hazudni,hogy itt kint nem számít ha nincs nyelvtudásod..De számít,még a mosogatáshoz is kell..

Nekem nincsen olyan hátsó szándékom,hogy senkinek ne sikerüljön(ha így lenne,akkor nem intéztem volna már pár melót másoknak) Nekem nem teszi senki tönkre az életemet ha úgy dönt külföldön próbálkozik..

2010. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem, rengeteg embert hívtak és nemet tudott mondani. Joggal is nézik le az ilyen majmokat akik nem tudnak.
2010. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Joggal is nézik le az ilyen majmokat akik nem tudnak."

Miért is majmok? Mert egy jobb élet reményében elmentek?

2010. szept. 27. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!