Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Észrevettétek hogy vannak...

Észrevettétek hogy vannak akik ezen az oldalon a válasz megadása helyett beszólogatni jár ide, és gyakran elkezd durvulni a szócsata? Ilyenkor senki nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Engem pl nemrég kúrv@ anyád-oztak le,pedig sztem nem volt oka rá.Aztán belebonyolódtunk,de amondó vok:okos enged szamár szenved..Csak ha úgy nézed,ez az oldal nem erről szól!Valaki csinálhatna ezek ellen valamit...:S
2009. nov. 9. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
hát igen,igazad van...de nem nagyon lehet ellene mit tenni. Nekem is szóltak már be, pontoztak le, pedig semmi rosszat nem írtam. eleinte még figyelmen kívül hagytam, de van,mikor olyan passzban vagyok,hogy visszaszólok és akkor elkezdődik a veszekedés. Pedig lehet hogy pont azzal veszekszek,akivel két napja egymáson segítettünk. Ez az anoním dolog sokakat felbátorít.Ez van. Meg sokan nem is a kérdésre válaszolnak. múlt héten volt egy kérdés, válaszoltam, nemrég megnéztem, kétszázhatvan válasz érkezett, és ebből kb. 240 csak arról szól hogy egy valaki elkezdi osztani a másikat. Ha érdekel belinkelem :)
2009. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.

Múltkor humor kategóriában tettem fel egy kérdést, a tipikus magyar embernek mi a reakciója:

Menj inkább írd meg a házidat.

Persze ennél vannak sokkal idegesítőbb hozzászólások is.

A magyarok ott kötnek egymásba ahol tudnak.Leginkább köszönhető ez a politikusoknak.Ha híradót nézel, ott is állandóan megy a szókarate a két párt között.És az emberekre meg persze ráragad ez a kötözködési módszer.És még sztem azért is,mert itt büntetlenül lehet nagy a szája mindenkinek.

2009. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj , de ezt a kérdést miért a számítástechnika részhez írtad?


Egyébként meg engem ez nem érint, általában csak akkor szólogatnak be ha:

- nagyon idióta kérdést tesz fel a kedves kérdező

- a kérdező olyat szeretne, ami nincs. Esetleg azt se tudja hogy mit akar kérdezni.


Engem leginkább az zavar hogy a segítségemet-vagyis a helyes választ-nem köszönik meg. A sok warezolós kérdésről meg inkább ne is beszéljünk...

Egyes emberek nem képesek felfogni hogy ez nem warez oldal, csak nyomatják a kéréseiket, ahelyett hogy inkább használnák a keresőt...

2009. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

első vagyok. meg vannak az olyan jellegű kérédsek, hogy: mi a véleményed a .....ról? És a kérdező leírja, hogy neki mi a véleménye, és mindenkit lepontoz és beszól annak,aki mást mer írni mint amit hallani akar. Az ilyentől idegbajt kapok. Az ilyen minek írja ki a kérdést, ha nem is kíváncsi a másik válaszára,hanem csak megerősítést akar?

Meg vannak akik okoskodnak és azzal kezdik a választ hogy ezt így meg úgy kell helyesen írni...Igen, igaza van, helyesen kell írni, de most minek beszólni?!

És hogy a kérdésre is válaszoljak, ezen az oldalon mindenki azt csinál amit akar.

2009. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Kedves harmadik:

Az,hogy hova írták a kérdést, már megint egy jó ok a kötekedésre ugye? Mert például nekem nem fáj, hogy melyik kategóriában olvasom.

De te tudod.

2009. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem reagálok az ilyenekre, jó szándékkal segítenék, aztán az illető elkezd anyázni. Önmagát minősiti, nem engem. Ne törődj vele.
2009. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

"Kedves harmadik:

Az,hogy hova írták a kérdést, már megint egy jó ok a kötekedésre ugye? Mert például nekem nem fáj, hogy melyik kategóriában olvasom.

De te tudod."


Érdekes, én úgy veszem észre a válaszodból, hogy te akarsz kötekedni...

Ez a kérdés nem a megfelelő helyen van, tetszik vagy nem-akkor is megjegyeztem.

2009. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

1:

te elkezdtél a kérdezővel kötekedni.

2:

én megjegyeztem, hogy már kezdődik a kötekedés.

3:

befejeztem.

2009. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerinted ebben a mondatban van valamilyen "kötekedő hangnem" ? ---> "Már ne haragudj , de ezt a kérdést miért a számítástechnika részhez írtad? "


Mert ha szerinted van, akkor te hülye vagy. <----Ebbe a mondatba viszont már nyugodtan beleköthetsz. Mert ez viszont az, persze ezt csak azért írtam le hogy lásd a különbséget.

2009. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Írtam, hogy befejeztem, és egyik kötekedő beszólásodra se vagyok hajlandó reagálni ezentúl. Ennek ellenére szép napot.
2009. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!