Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik beleszállt MZP-be....

A Jobbik beleszállt MZP-be. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 13. 09:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akinek más forrás kell, majd guglizik, vagy nem szól hozzá.
2022. okt. 13. 09:50
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Vagy nem guglizik és hozzászól. 🙃
2022. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Letojom a vadhajtásokat, a "Jobbik"-ot, és MZP-t is. Felőlem a süllyesztőbe tűnhet el mind, a követőikkel együtt. Én így teremtenék egy szebb, új világot.
2022. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2022. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Az egyiket a ruszkik másikat a kínaiak a harmadikat meg az amcsik pénzelik. Orbán meg egy tucat másik európai pártot pénzel. Érdekes
2022. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire vonatkozik a kérdésed: „Kinek van igaza?”? (A kérdés előtti mondatod alapján Jobbik ↔ MZP viszonylatban.)

Nem látok vitát, ahol állást lehet foglalni valaki mellett, vagy ellen.

Az MMM kihasználta azt, hogy rájuk, mint mozgalomra, ami nem párt, nem vonatkoznak a pártgazdálkodási jogszabályok.

A Jobbik jogszabályváltozást javasol, hogy a jövőben ne csak pártokra, hanem a választáson megmutatkozó egyéb szervezetekre is vonatkozzanak finanszírozási szabályok. Sas Zoltán (Jobbik) 3 nappal ezelőtt be is nyújtott törvénymódosítási javaslatot, amit T/1495. számon iktattak: [link] Azóta nem volt bizottsági ülés sem, ahol tárgyalhatták volna, a javaslat várja az eljárásrend szerinti sorsát; ahogy a kormánypárti politikusok nyilatkoztak a kapott pénzekről, biztosra vehető, hogy el fogják fogadni.


(Olyan, mint pl. amikor a vezető engedélyem szereztem, lakott területen kívül nem volt általános sebességkorlátozás; különösen alföldi utakon elereszthettem a Ladát. Aztán jónéhány év múlva 90 km/h-s általános korlátozás része lett, legfeljebb ennyivel hajtok, az akkori Ladától sokkal nagyobb sebességre képes autókkal.

Hol volt itt vitás helyzet, hogy lehetett volna kérdezni, hogy kinek van igaza? Volt egy lehetőség, éltem vele; változtattak, utána már nem tehettem – legalábbis büntetés kockázata nélkül –, amit addig.)

2022. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!