Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy dolgot nem értek! Azok...

Egy dolgot nem értek! Azok az ellenzéki politológusok, publicisták, újságírók,színművészek akik kormányváltást akarnak, miért ócsárólják és csapnak a fejükhöz amikor Fletoékról és a többiekről van szó?

Figyelt kérdés
Pl az ATV-s műsorokban elég keményen szidják Fletót ugyanúgy mint Viktort, Jakabot mindig kiröhögik, a Momentumosoktól pedig legtöbben kezükbe temetik arcukat SZÉGYENÜKBE stb, stb.. Akkor mit is akar a magyar nép?kire szavaztak ha mindenki rossz nekik?

2022. okt. 13. 09:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Remélem nem akar senki most kalasnyikovot ragadni,, de én azt tudnám, tudtam volna elképzelni, azt a Fideszt amikor még Viktor nem volt őrült!Vagy legalábbis nem annyira!

Ez kB 1994-1996

2022. okt. 13. 10:28
 22/28 anonim ***** válasza:

18# nem vagyok olyan...

Te vagy az, aki szerint a politika matek. Jó nagy hülyeségeket írsz a saját számháborúdban...de ez a te dolgod.

A Gyurcsány hány százalékos lenne egyedülről szándékosan nem beszélek. Te egy totálisan más vágányon vagy.

A kérdés az, hogy az ellenzék - akármilyen módon - de le akar e válni Gyurcsányról.

Látom a politika neked magas. Ugyanis Gyurcsányt az tartja " magasan", hogy úgy látszik megkerülhetetlen egy ellenzéki összefogásban...a pártja és ő maga a párton belül is az azért van ilyen helyzetben, mert az ellenzék egésze abban tartja!!

Te tulajdonképpen pont ezt mantrázod, csak te matekozol is.

Szerintem a tiszta ellenzék CSAK Gyurcsány nélkül az...

De matekkal persze még lehet cáfolni....csak a politika nem MATEK!!

2022. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

#22

Igen, láthatóan nem tudsz olvasni. Nem, nem a politikáról beszéltem, hanem a választásról. Ne kommentelj, ha nem tudsz olvasni.


Tényleg nem neked való a politika, meg úgy az élet, ha nem tudsz olvasni.

Leírtam, le akar válni - legalábbis bizonyos része mindenképp -, viszont a leválással a kormányváltás esélyét bukják el.

Vagyis a kérdésed minimum úgy pontos, hogy le akarnak-e válni egy jelenleg erőtlen szereplőről, annak kárára, hogy azok maradnak hatalmon, akikből elsősorban elegük van és akik miatt alakultak (momentum esetén az alakulás része igaz).

És ez egy olyan trade-off, amit értelmes ember nem tesz meg.


Ha te két embernek tartozol, csak egyiknek tudod visszafizetni a tartozásod, és az alapján kellene választanod, hogy az egyik azt mondja, hogy ha nem fizetsz, akkor hasbaszúr, a másik pedig azt mondja, hogy egyszer megüt, akkor nyilván annak fizetsz, aki hasbaszúr.

Egyik se jó opció, de elég egyértelműen eldönthető, hogy mit kell választani.


Ebből adódóan pedig Gyurcsányról akkor lehet leválni úgy, hogy az ország nem szenved tovább a fidseztől, ha már egyszer hatalomra kerültek, létrehoztak egy igazságos választási rendszert.


És Gyurcsány nem azért megkerülhetetlen, mert én vagy egy párt azt mondja, hanem mert ilyen szavazótábora van.

Mert választáson nem az nyer, akinek igaza van vagy akinek jobb programja van, hanem akinek akkora a szavazótábora.

Ez tény, és ez bizony matek.


Mert bizony, a választás az matek.

2022. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

24# a választás matek...🤣🇭🇺

Na jó, akkor, mivel a politikához amúgy sem értesz, nézd már vissza te nagy matekos, hogy az egyes mérések hány százalékot mértek az ellenzéki Összefogásnak LISTÁN!! Mennyi volt a legpesszimistább és a legoptimistább....és a VALÓSÁG hány százalék lett....na ezért IS igaz, hogy a politika nem MATEK!! Na csá!

2022. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

#24

Uhh, micsoda jó érv. A kutatások, amik nem jelentenek semmit pár héttel a választás előtt.


Akkor te tudod mit nézz vissza? Hogy az utolsó pár napban a fidesz mivel kampányolt, mert baromira fel sem merült Gyurcsány neve.

Arról ment a kampány, hogy ha MZP nyer, akkor holnap háborúba megyünk.


Ha Gyurcsány lenne a nagyobb mumus, akkor végig róla szólt volna a kampány. Na, jelenleg ennyire érdekli a személye az ellenzéki szavazókat.

2022. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25#'Ha Gyurcsány lenne a nagyobb mumus, akkor végig róla szólt volna a kampány".

Tehát szerinted NEM Gyurcsányról szólt a kampány...te akkor másik meccset néztél matekos 🤣🤣

2022. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26

Nézd szépen vissza, mondom. Az utolsó pár napban gyakorlatilag elfelejtették a nevét, miután kitaláltak ezt a háborús kampányt.


Nézd vissza és kiderül, hogy hazudsz. :)

2022. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27# te tipikus ballibernyák vagy. Nyilvánvaló dolgokat letagadsz.


Ahogy fönt is írták a Fidesz kampánya Gyurcsányról szólt.

Nem tudom emlékszel e " Mini- Feri". Nem tudom emlékszel e a rengeteg óriásplakátra, nem tudom emlékszel e a sok YouTube "reklámra", mindben Gyurcsány Ferenc volt a fő figura.

Még Jakab Péter esetén is Gyurcsány bohóca jelző volt, illetve Jakab Gyurcsányhoz jár demokráciát tanulni. És még sorolhatnám.

Amít te írsz, az úgy szólt, hogy "a BALOLDAL háborúba küldene...". Abban is benne volt Gyurcsány.

2022. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!