Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról...

Mi a véleményetek arról diplomácia botrány tört ki Szaúd-Arábia és Magyarország között egy Mandiner cikk miatt?

Figyelt kérdés

Szaúd-Arábia szerint 30 millió állampolgáruk érzéseit sértette meg a Mandiner egy cikkel,ami veszélyezteti a Magyarország és Szaúd Arábia közötti békés viszonyt is.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. okt. 14. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
A barbár arabokkal nem is kell jópofizni, éljen Izrael, az egyetlen civilizált ország a Közel-Keleten!
2022. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én azt hittem, hogy a rezsimeket kiszolgálók jóban vannak egymással. Mindig tanul valami újat az ember.
2022. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr le fogja győzni őket is!!!🇭🇺😎💪🧡
2022. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Tartalmas cikk, mint mindig. A címben benne van minden amit aztán több soron át a "cikk" fejteget, 0 hozzáadott adattal.

Értem én, hogy a megnyitott lapok száma számít, mert minél több reklámfelületen mész át, annál töb bpénzt kapnak, de jó lenne azért valami tartalommal is feltölteni a lapokat.... Mondjuk én adblockert hasnzálok, szóval utánam oszt nem kapnak semmit XD

2022. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lehetett a gondjuk a cikkel, ami egy építészeti érdekességről szólt.
2022. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sértette meg a cikk őket? Nem derül ki...
2022. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

"kinek az agyában fogant meg"

Mondjuk ez is egy szép kifejezés.

A fideszmédia ismét elért valamit, talán most majd az arabok sem adnának nekünk olajat.

2022. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"diplomáciai botrány Szaud-Arábia és Magyarország között"


Valóság: A nagkyövetség írt a Mandinernek. Nincs szó diplomáciai botrányról, sem a két ország viszonyáról:D


Értem én, hogy a világ csak szubjektívan megtapasztalható, de ennyire?:D

2022. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
A szokásos, orbánék mindenkinek a tyúkszemére lépnek, ezért utál minket az egész világ.
2022. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi köze van Orbánéknak ahhoz, hogy mit ír egy újság? A szaúdi polgároknak meg biztos van jobb dolguk is, minthogy azzal foglalkozzanak, hogy valaki az építészetüket fikázta, úgyhogy ez a "30 millió embert sértettek meg" megint csak hülyeség.
2022. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!