Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a precedens is azt bizonyít...

Ez a precedens is azt bizonyítja,hogy a ballibek valójában álomvilágban élnek?

Figyelt kérdés

[link]


A kommentszekció 99%-a Orbánt ismét piedesztára emelte,rájuk elég erős lenne azt mondani hogy "agymosottak" nem?🤷



#Orbán #Berliner zeitung
2022. okt. 14. 17:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

"Kik a komentekők az AFD-sek azok tábora akik egyik vezető az MTVA is megriportolta hogy mi megy a németeknél, csak “elfelejtették” odaírni hogy politikus akit kérdeznek? De ez is kiderült"



az a baj veletek kommancsok, hogy ti azt a demokráciát szeretitek ahol a hazafias népfrontból meg a magyar dolgozók pártjából lehet választani

2022. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

“Elég érdekes magyarázkodás ez,honnan tudod hogy minden kommentelő AFD-s?“


Mondtam én hogy azok, vagy hozod az ostobának tűnő Fideszes formát, vagy tényleg ennyire primitívek vagytok, vagy szándékosan ferdítitek el mindent amit a valóban ostoba gomba be is vesz?

2022. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Vajon a Guardian alá is "AFD-sek járnak?


[link]


Esetleg az Al-jaazera alá?


[link]

2022. okt. 14. 17:54
 14/28 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondanám. Az ellenzékiek közül egyrészt nem mindenki baller, viszont a többségük jogos kritikákat fogalmaz meg a rendszer ellen. De az tagadhatatlan hogy van egy rétegük akik tényleg alternatív univerzumban élnek, engem a hideg kiráz tőlük.

Egyszer vitáztam egy ilyesmi fazonnal a roma integráció problémáiról, amit ő teljesen mértékben tagadott hogy létezne bármi probléma velük. Aztán hosszas huzavona után beismerte hogy tudja hogy van probléma de direkt tagadja, mert beismeréssel szerinte legalizálná a "rasszistákat". Most ilyenekkel nem lehet mit csinálni. Azért a 888, Pesti Srácok, Kuruc meg hasonló kommentszekcióban is van agyhalott bőven.

Szerintem aki tényleg fanatikusan veszi a politikát, azzal nem lehet konstruktívan vitázni, mert érzelemből nyilvánul meg, nem tények alapján.

2022. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%
Igen. Azt nem értik meg, hogy itthon se a fogatlan falusi suttyók szavazták meg Orbánt immár negyedszer, hanem a józan emberek. Ugyanúgy nem értik, hogy nyugaton is ők vannak többségben, csak most a balliberális vezetés miatt nem "hallathatják a hangjukat".
2022. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Most attól, hogy egy csomóan egyetértenek Orbánnal, én miért élnék álomvilágban? Egyrészt én sosem gondoltam, hogy Orbánt minden német egytől egyig megveti. Egyúttal attól, hogy valakivel sokan egyetértenek, még nem lesz igaza, csak jó a marketingje.


Mármint értem, hogy arra gondolsz, hogy egy csomó ellenzéki kommentelő úgy beszél, hogy a Fidesz szavazói mind agymosott birkák. Na, én ezzel sosem tudtam azonosulni. Szerintem ez sértő arrogancia, és elrugaszkodás a valóságtól.


Megjegyzés: arra azért kíváncsi lennék, hogy azok akik államférfinek nevezik Orbánt, mit szólnának ahhoz, ha egyik reggel arra kelnének, hogy a kormány váratlan intézkedései miatt kicsit kényszerből megrendelt napelemes szerződése alól egyik pillanatról a másikra kihúzzák a talajt, mondván nem bírja el a rendszer. Aztán amikor bemégy az állami MVM-hez, hogy igazából én már 3 hónapja beadtam a kérelmet, ugye rám nem vonatkozik, akkor közlik veled, hogy ja nem bíráltuk még el a kérelmedet, pedig 30 nap a határidő. Ja, és közben a 410 Ft-ig garantált árat is buktad, mert már 430 a Ft.

2022. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ên nem is állítottam hogy a mostani rendszer példaértêkű. Másodrészt látni kell azt,hogy ezek az emberek nem ismerik a fideszt és OV-t alapjáraton. Józan ésszel belátható hogy Orbán egy ellenpólust nyújt nyugaton. Elég érdekes hogy a kommentek erősen homogének egy eredetileg libsi médiumban.
2022. okt. 14. 18:40
 18/28 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a liberálisok többségbe kerültek az egyetemeken, a médiában, a politikában, a közéletben, és mivel nem volt ellenpólus, illetve ha volt, se voltak hajlandóak vitatkozni velük, kialakítottak maguknak egy alternatív valóságot, egy álomvilágot, ahol a nők férfielnyomás alatt szenvednek, ahol határokra nincs szükség, ahol a kisebbségek nem bűnöznek, ahol kettőnél több nem van, ahol két férfi meg egy gyerek is család stb. Nem vették észre, hogy a nép nem ért egyet velük ezekben a kérdésekben, mivel van józan paraszti esze. Azt hitték velük vannak, ha meg valaki mégse értett velük egyet, azt betudták szélsőjobbosnak, rasszistának, hímsovinisztának, transzfóbnak, homofóbnak, és eltaposták. De valahányszor az ember ilyen külföldi fórumokban elolvassa a véleményeket, rájön, hogy nyugaton is létezik a józan ész, csak el van nyomva.
2022. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18/ Igen pont ez a helyzet,ezt az anomáliát meg sem tudják magyarázni érdemben. "retardáltak,AfD-sek" jhaj ugyan már..:).
2022. okt. 14. 18:50
 20/28 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kommentekben éltetik, hisz törlik a nemtetsző hozzászólásokat. 🤣

Még csak fel sem tűnik, hogy a kommentekre érkezett válaszok számát mutatja, de azok már be sem töltődnek?

2022. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!