Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik voltak eddig a legkülönöse...

Mik voltak eddig a legkülönösebb összeesküvés-elméletek, amiket hallottál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

1. A csapvízben és a boltban vehető ételekben fogamzásgátlók vannak, a cigányoknak küldött ételsegélyben meg ajzószer és olyan vegyszer amitől ikreket fognak szülni. Ezt a zsidók csinálták, hogy tönkretegyék Magyarországot.


2. A világ összes McDonald's éttermébe Izraelből szállítják a húspogácsát. Palesztin gyerekekből készül.


3. Eredetileg a nácik nyerték a 2. világháborút, és mostanra lettek kolóniáik szerte a naprendszerben és az időgépet is feltalálták. De egy lázadó zsidó, csehszlovák, és francia ellopták az időgépet, és megváltoztatták a történelmet. Így jött létre a mi valóságunk.

2022. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Valami elborult konteó szerint Ukrajna fog győzni, nevetséges.
2022. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
#1: XD
2022. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

A welt 2000 ügy.

Ilyen szavazatszámláló szoftver fejlesztő cég volt.

A lényeg hogy megtetszett a fidesznek ezért oda lett küldve lézer jani hogy megvegye.

A tulaj meg mondta hogy elnézést de ez élete munkája nem fogja eladni.

Úgyhogy ment a nav a cégre és a tek a pali családjára egészen addig amíg hopp...eladó nem lett a welt 2000.

Mégis.

Az eladás másnapján holtan találták a palit.


Azóta ha vkihez bekopog a ner hogy kell a cége, aláír mint a katonatiszt.

2022. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Első, a csapvízben ha jól tudom van is minimális fogamzásgátló, a többit meg mind te találtad ki, hogy tiéd legyen a topkomment.
2022. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

A legvadabbnak ezt tartom: Mi magyarok a Szíriusz rendszerből jöttük. Itt kétfelé ágazik a történet, az egyik szerint holdűrhajóval érkeztünk meg, ez lett a Hold (ami egyszer kicsit nekiütközött a Földnek, talán nem kezdtek fékezni időben), egy másik szerint egy lapos, diszk alakú hajóval, ennek a neve Atlantisz volt és leszállt az Atlanti-óceánra. Ezek közül az atlantiszos vonal elterjedtebb. Az Atlantisz űrhajó elsüllyedt és az onnan menekülő ősmagyarok megalapították a sumér birodalmat, onnan rajzottak tovább, a többi birodalmat megalapítva. Az eredeti szíriuszi vezetőink családjaiból lettek a birodalmak uralkodói egészen máig, O.Viktorral bezárólag.

Teljesen komoly előadásokat szoktak erről tartani, több variációban, részletesen elmesélve. Meg szoktam hallgatni sci-fi rajongóként a neten az ilyen előadásokat, de én még a jobbik eset vagyok, mert meseként kezelem.

Képzeld el, hogy ebben a maszlagban sokan komolyan hisznek.

Ehhez képest a gyíkemberek, a chemtrail, a HAARP manipuláció és bármelyik másik elmélet szinte semmi.

2022. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

A covid egy halálos betegség.

Ukrajna független, szuverén ország.

Demokrácia van.

2022. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindmeghalunk ótás nélkül a náthával azonos halálozási rátájú covidban. A covid a képzeletbeli vuhani denevérből jött, nem a létező, vuhani, koronavírusokkal foglalkozó virológiai laborból. Az elit, mint háttérhatalom nem létezik. A Great Reset kitaláció, vagy épp egy jelentéktelen tanulmány. Schwab bácsi nem akar rosszat az új világrendjével. Schwab terve ugyan 2 éve elindult, hogy nem lesz magántulajdon stb, de akkor sem az emberek tönkretétele zajlik globálisan, csak az elhibázott szankciók. Gates jó ember. Gyönyörűen látszik, mennyire lebutított a társadalom. Azt sem veszi észre, hogy át lett vágva és szándékosan semmizik ki. És hála a hozzád hasonló kérdéseket kiíróknak, még hülyének is nézik azt, aki próbál szólni, hogy vedd már észre, mi történik!
2022. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Orbán családja közpénzből gazdagodott meg.

2. Orbán gyerekkori barátja, gázszerelő Mészáros közpénzből gazdagodott meg.

3. "SOSEM voltam , sosem leszek vagyonos EMBER" Orbán Viktor

4. "Mi sosem hallgatatnánk el azokat, akik nem értenek egyet velünk" Orbán Viktor 2014 Európai Parlament

5. "Győztünk, a holdról is látszik" Orbán Viktor 2022.04.

6. "Én utcai harcos vagyok, és Európa dns-e"

2022. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Orbán Viktor nem létezik, csak egy dublőrt látunk a tévében.
2022. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!