Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Pintér Sándor oktatásügy...

Vajon Pintér Sándor oktatásügyi miniszter képes lesz megfékezni az egyre inkább elszabadulni látszó pedagógusbéreket?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 01:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megfékezni?? az elszabadulni látszó?? pedagógus béreket?? Csak én nem értem a kérdést?
2022. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pedagógus sztrájk kísértetiesen hasonlít a 2010 környéki rendvédelmi dolgozók sztrájkjára, ott is megtalálta a komcsi vezetés azt az embert Kónya Péter személyében,aki az egészet csendben a hatalom érdekei mentén azt levezényelte, egy kis országgyűlései mandátumért cserébe. És mi lett a rendvédelmisekkel? Most mikor ég a kormány lába alatt a talaj alamizsnát adnak nekik,eddig szart se.
2022. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha 2010 környékén a tanároknak eszük lett volna oda álltak volna a rendvédelmisek mellé, és most nem a komcsi vezetés lenne.
2022. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8as, óvópedagógusok is tüntetnek, sztrájkolnak.

Pesten pl pénteken az egyik kerületben egyetlen óvoda sem nyitott ki.

2022. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Reméljük képes rá.

Mink már csak Pintér Sándorban bízhatunk, hiszen rendet kell tenni!

Az mégsem állapot, hogy nekem annyira elszabadult a bérem, hogy 2000Ft volt a számlámon október 5.-én reggel. ;D


Tanár, 25 év munkaviszony

2022. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Annyira szomorú ezeket a hozzászólásokat olvasni. Látszik, hogy halvány lila dunsztotok nincsen a mai közoktatásügyi állapotokról és munkáról. Arra kérlek, hogy olvassatok utána, miről szól az egész, vannak összefoglaló riportok. Gondoljátok, hogy nem politikai céllal vagy pukkásztásból történnek ezek az események.
2022. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!