Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki azzal érvel, hogy ,, A...

Aki azzal érvel, hogy ,, A tanárok 3 hónapig nem dolgoznak, hanem szabadságon vannak!!" azt milyen agybetegséggel diagnosztizálták?

Figyelt kérdés
Jelezném, hogy a 3 hónap ,, szabadság" alatt 3 hónapig nyomorognak egy panel lakásban, az év többi napján meg a belüket kidolgozzák éjszakába nyúlóan.
2022. okt. 15. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Semmilyennel. Olyan agybetegség nincs, hogy beteg vagyok, mert egy anonim kérdező szerint hülyeségeket beszélek, ha igaza van, ha nem.
2022. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%

Én pl tanár vagyok & megerősítem, hogy három hónapig nem dolgozunk. Na erre mit lépsz?


Az év többi napján 6 órákat vagyunk bent, aztán elhúzzuk a belünk


Keveset keresünk ez igaz, de ez egy részmunkaidős állás és az eladók, mekisek is keveset keresnek ugyanígy. A kezdő tanár fizetése alacsony. Később lesz nettó 400 is.

2022. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%

Na csak kibújik a szög a zsákból, hogy az év negyedében nem is dolgoznak.


Sok ember meg tudod mit csinál nyáron? Dolgozok, illetve a panelban nyomorog.


A tanár meg csak lógatja a lábát a panelban, na melyik a jobb?

2022. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2. Az eladók, mekisek NEM tesznek hozzá fele annyit sem a társadalom fejlődéséhez, mint egy tanár. ( A mekis majdnem, de már 490 a sajtburger, annyit már nem ér)
2022. okt. 15. 17:03
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjuk ezt a tanár vagyok, mert anonim fórumon beirom. Alapból az a három hónap csak két és fél, mert június közepéig tart az oktatás középiskolában és általánosban is. Továbbá ezen felül vannak augusztusban a potvizsgak és a tanároknak már augusztusban elkezdodik a munka. Tehát máris 2 hónapnál járunk. Azokat már nem is említve, hogy az osztalykirandulas és a tanulmányi utak is ilyenkor vannak és nem nyaralás két embernek 20-ra felugyelni. Tehát máris másfél hónapnál járunk és az a hat óra ami a munkanapjuk az hat tanora, utána pedig ezeket adminisztralni kell, diákoknak korrepetálást tartani, dolgozatokat javítani szóval bőven nyolc óra felett van az a hat a munkanapjaik nagyrészen.
2022. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Augusztusban egy nap a pótvizsga azt jól van. Jun 15-től egy hétig még vannak értekezletek. 10-re jössz és délbe már dobbantasz. Augusztus utolsó hete dettó. Ennyi a munka


Adminisztráció heti max 5 óra oszt jónapot. Mondom tanár vagyok & tudom miről beszélek

2022. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem mind1, tippmixből jól eléldegélek a koliban:D


De azért furcsa, hogy aki 6 évet tanul egy nehéz egyetemi szakon, szarabbul keres, mint aki kijárta a 8 általánost 2,5-ös átlaggal, és elment kukásnak.

2022. okt. 15. 17:25
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

#7


Jah tehát kolis vagy, még ott a tojáshéj a popódon és csak olvasod a 444-t meg a telexet meg a Facebook a balos agymenést és most úgy érezted, hogy ide böfizel egy ilyen kérdést.


Gratulálok

2022. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Az a nehéz egyetemi szak a legtöbb esetben csak egy főiskola. A tanárképző a leggyengébb egyetem. Nem viccelek! Én az ELTE-TTK-án végeztem természettudományi karon a legerősebb tanárképző egyetemen és alig kellett tanulnom. Vizsgák előtt egy héttel elolvastam egyszer és jeles volt majdnem minden vizsgám. Akkor a többi tanítóképző, ált.isk tanárképző milyen lehetett szerinted?😂
2022. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

a tanári az nem egy nehéz szak

kb mindenkit átrugdosnak, mert ha még nehéz is lenne, akkor senki nem végezné el


nézd meg a tényleg nehéz szakokat : 60-70% lemorzsolódás 7 féléves képzéseken

2022. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!