Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányozásból 2022-ben még...

Gyurcsányozásból 2022-ben még lehet hosszútávú politikai tőkét kovácsolni? A Fideszt most nem számítom ide,mert nekik ez már hobbi. Az új pártokra gondolok.

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Láss csodát, hárommillió birka megvehető vele.
2022. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1.

Írtam, hogy nem a Fideszesekre gondoltam.

Nekik ez a feladatuk.

2022. okt. 15. 19:23
 3/18 DK-s ***** válasza:

Szerintem az eddigi fidesz szavazók sem vették komolyan, jó részük pontosan tudta hogy mi célt szolgál.


De most hogy már az ő bőrükre is megy O1G "vására", ki fog derülni hogy eddig sem vették komolyan.

2022. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Gyurcsány pártja a DK jelenleg a legerősebb ellenzéki párt, így szerintem bőven lehet "gyurcsányozni" , akkor találnám hülyeségnek ha mondjuk egy Párbeszéd szintű törpepártja lenne hiszen akkor súlytalan lenne, de a szomorú valóság ami megmutatkozott az idei választások alatt is, hogy Gyurcsánynak van a legnagyobb hatalma a jelenlegi ellenzékben ami szomorú hiszen a világ egyik legrosszabb miniszterelnöke volt.
2022. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ameddig olyan sok a hülye
2022. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4.

Mivel alapozod azt hogy a legrosszabb miniszterelnök volt?

Olyan sz@r volt a forint mint most?

2022. okt. 15. 19:27
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

ez a DK-s nevűnek mondogassátok a löszbe fúrt M6-os alagutat

sírva menekül tőle

2022. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 DK-s ***** válasza:

#7-nek:


Te beteg vagy?



Elárulom neked, hogy fogalmam sincs hogy mi a francról beszélsz, de nem is igazán érdekel.


Ignored.

2022. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az hogy ki milyen miniszterelnok nem a forint arfolyamanak allasa donti el. Ha levagnank 2nullat es jan1tol 4,3ft lenne egy 1euro akkor az azt jelentene hogy Orban 7szer jobb mint Bajnai mert 7szer olyan eros az eurohoz kepest a forint?
2022. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 DK-s ***** válasza:

#4-nek:


Félig hasznost adtam, mert nem teljesen van igazad.


Akkoriban Gyurcsány az MSZP bábja volt, egy sima párttag.


Pont azzal lett tele a faxa amit műveltettek vele, és ezért hozott létre saját pártot.

2022. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!