Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted meddig marad a...

Szerinted meddig marad a hatosági áras benzin?

Figyelt kérdés

Az év vége előtt meghosszabbitja a kormány?

Én ug gondolom hogy minnél tovabb húzza, annál nehezebb lesz kihátrálni. Elvileg ha lemenne 500 környekere akkor el lehetne törölni mindenféle nagyobb felháborodás nélkül de egyenlőre nincs annak jele hogy ennyit csökkenne.


2022. okt. 15. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Jó lenne ha így maradba pár évig.
2022. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

-ameddig nem lesz egy olyan helyzet, ami olyan pénzügyi nehézségeket okoz, hogy instant ki kell vezetni

-ameddig nem lesz egy olyan megfelelő ok, amire rá lehet fogni ( pl Brüsszel nem ad pénzt ).

2022. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
480-ról lemegy 500-ra?
2022. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Igazából ezzel az üzemanyagárstoppal a Fidesz kb tátott szájjal a f@szerdőbe..


Mondjuk Szájernek még lehet tetszene is a hasonlat.. :D :D

2022. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
#3 800-ról 500-ra!
2022. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Az atomhábiig. Utána anarchia lesz, mint a MadMax-ben és benzint csak rabolni lehet.
2022. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Marad még mert kell a proletároknak na hogy tudjanak ha kell ha nem furikázni a városban s ha tehetnék még kakálni is autóval mennének:)

Aztán megy a csodálkozás hogy miért dagadt disznó a magyarok nagy része:)

Na de a témára visszakanyarodva tartani fogja januárig biztos mert nem akar közfelháborodást az említett proletárok által is hisz elég neki a tanár probléma jelenleg.Bezzeg akik indokoltabban tankolnak teszem azt fuvarozó cégek(kamionosok) avagy ételszállítók avagy pl.gls futárok nekik 780 pedig nekik a munkájukhoz kell az nem baj le van magasról fosva és hát emelnek ezek a cégek is mivel túl akarnak élni és persze a fogyasztó fizeti meg mint mindig az nem baj csak a proletároknak legyen négynyócvanas benzin🤦‍♀️🤦‍♀️Agyrém és ennyi.Nem vagyok érintett egyébként csak felháborítónak tartom.Januártól lehet emeli vagy 780 lesz mindenkinek avagy a cégeknek nem 780 hanem több hisz valakivel ki kell baszarintani mindenképp:) Ja és azért is húzza januárig mert azzal mintegy elismerné hogy ez sem műkszik ahogy a rizsacsökkentés sem ment mint látható pedig váltig állítva volt hogy menni fog faxán:)

2022. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Ja és covid kamujárvány idején is szpatva voltak a cégek de úgy keményen csumán és nem adott nekik semmi segítséget az imádott banda:) Ja mert ez volt netán a cél minél többen tönkremenjenek?

Most is ez van csak a habi háborúra van fogva.Itt sem vagyok érintett szerencsére csak idegesít a mocskosság.Már az ország több mint a fele az övék,mi a rákos f@szt akarnak még?Komolyan nem értem mire ez a telhetetlenség mivel ez már beteges.

#7

2022. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barnabas333 ***** válasza:
91%
Én már lépcsősen emeltem volna a stoppot. Bpen már a shellnél csak 100ast árulnak...
2022. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!