Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól van ez így , hogy egy...

Árokpart kérdése:

Jól van ez így , hogy egy bizonyos csoport uralkodik a többségen méghozzá azok, akik bármit tesz a kormány mindig tapsikolni fognak?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket, hogy van e oktatás, van e normális közigazgatás, egészségügy és leszólják a többséget és ráadásul még fenyegetik is. Hogyan lehetne ez ellen a jelenség ellen országos felhívást tenni, hogy a netes médián kívül is eljusson a valóság és végre társadalmi nyugalom legyen. Kinek mi a véleménye erről?
2022. okt. 15. 22:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
4%

A szavazóknak több mint a fele a Fideszre szavazott kedves Árokpart. :))) Tehát MI VAGYUNK A TÖBBSÉG! XDDDDD


(Téged nem veszlek a Fideszesek közé, azóta meghülyültél már)

2022. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
11-es Voltunk áprilisban igen. A mostani kormánynak már köze sincsen a Fideszhez ez egy megveszekedett arrogáns diktatúra, a társadalom többségét kitaszító embertelen közeg, diplomáciailag elszigetelt illegitim hatalom. A Fidesz 2022 április 4-én elárulta önmagát és a szavazóit és a lakosságot is. Sajnos ez a helyzet.
2022. okt. 15. 23:01
 13/30 anonim ***** válasza:
Árokpart, mit értesz az alatt, hogy a társadalom többségét kitaszítja?
2022. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
13-as Arra gondolo, hogy már kimondottan csak a még megmaradt törzsszavazóival foglalkozik. Ha az oktatást nézed az emberek többségét érinti ha tanár, ha szülő, ha gyerek. Az egészségügy szintén mindenkit érint. Ennek ellenére az a nagyon kevés ember aki valamiképpen csoda folytán ki tud maradni ezeken a szektoroknak a "vendégszeretetéből" még mindig éltetik a kormányt. Viszont nem érdekli őket, hogy ezek a szektorok és az élet minden más területén legyen az közigazgatás, rendvédelem visszásságok vannak. Pl. Ilyen előfordul 2022-ben Magyarországon, hogy egy amputált lábú embert közlekedési szabálysértés miatt 3 napra őrizetbe veszenk. Szerencsétlen mit tudott elkövetni amiért 72 óráig őrizetbe kellett venni. Azok a rétege kállnak mellettük akik pl. lesétálnak a piacra, közben elbeszélgetnek, majd egyenesen hazamennek és nézik a TV-t vagy néha egy belföldi kirándulásra eljutnak és ott találkoznak és pletykálkodnak is egy kicsit.
2022. okt. 15. 23:15
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor fognak feleszmélni, amikor vakarózni fognak, és nem fog nekik tetszeni a rendszer, és akkor már nem akarják, de nem tudják levakarni már magukról mert mindenhová befészkelte magát, a telefonba, tévébe, ágy alatt egy ügynökük.... és egy tiszta pillanatukban arra eszmélnek, hogy ezeket nem lehet leváltani sem már, és ebben ők is részt vettek. Fel sem tűnt nekik a két gyurcsányozás és migránsozás között.


Kizárt, hogy mindig jó lesz nekik a Fidesz.

2022. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy már most sem jó alig várják, hogy leváltsák. Többször is bevallottam és felvállaltam és most ha ez számít, bár nem segít már semmint, hogy szégyellem, hogy 2010-től törzsfideszes voltam. Ha én így érzem, akkor szerintem a többi is aki eddig törzsfideszes volt, el nem tudom képzelni, hogy a mostani április óta tartó rezsimnek atörzsszavazói 6-700 ezernél többen legyenek. Az meg már nudli, az annyi vagy még kevesebb mint 2010-ben a balliberális kormány támogatottsága. Úgyhogy szerintem hamarosan megy a levesbe a Fidesz.
2022. okt. 15. 23:25
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, kérdező, hogy a Fidesz az elmúlt 12 évben sem csinált semmi mást - és látod, hogy te is benyaltad?


Volt már ilyen: a választások után kimutatják a foguk fehérjét, nagy biztonságban érezve magukat (mert még messze-messze a következő választás) és mindenki hőbörög, szánják-bánják, hogy rájuk szavaztak.


Választások előtt egy évvel el fognak kezdeni megint osztogatni (akár hitelből is, akár a gazdasági összeomlás árán is, csak rájuk szavazzatok megint)!


JUSSON ESZEDBE 2025 táján, hogy mit éreztél ma!


Ne legyen igazam, de megtörténhet, hogy te is megint felülsz nekik. Kitalálják, hogy az ellenfelük a patás ördög és az akkortájt már valószínűleg föld alatt nyugvó Soros György embere, rádontanak egy tonna hazugságot, megijesztenek, hogy megint itt vannak a 2015-ös migráncsok a kamrádban, kijelentik, hogy az ellenzék ki akarja lőni a Holdra a gyermekeinket szkafander nélkül, de átoperálva, és ehhez még egy kis könyöradományt is hozzád fognak vágni - meg persze ígéreteket, minden mennyiségben.


És félő, hogy megint felülsz nekik...


Ettől menthetetlen ez az ország. Most fogjátok a fejeteket - kampányban beizgultok, mint valami beginázott, naiv szűzk..vák.


Hány ciklus kell még hozzá, hogy felfogjátok, hogy a fidesznek EZ AZ IGAZI ARCA, amit két kampány KÖZÖTT csinál - nem az, amit a kampányok idején fél évig - max egy évig eljátszik!

2022. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

#17

És mi az a rengeteg szörnyűség, amit a Fidesz két kampány között megcsinált?

2022. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

18 Mássz ki a barlangból és megtudod. Nem az anyukád vagyunk hogy mindent el kelljen mondanunk neked mint egy taknyos kölyöknek. Pláne akkor nem ha csak tetteted a hülyét (mondjuk ez a fideszeseknek sosem esik nehezükre)

P. S. A ballib sajtó elhallgatta hogy megint 420-ra erősödött a forint.

2022. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

#19

Nem élek barlangban. Ha személyeskedésre meg makogásra futja gondolom nem nagy erőfeszítés leírni azt sem, hogy mitől olyan borzasztó a Fidesz. Bár úgy látom a gyenge forint a legerősebb érved. :D

2022. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!