Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól van ez így , hogy egy...

Árokpart kérdése:

Jól van ez így , hogy egy bizonyos csoport uralkodik a többségen méghozzá azok, akik bármit tesz a kormány mindig tapsikolni fognak?

Figyelt kérdés
Nem érdekli őket, hogy van e oktatás, van e normális közigazgatás, egészségügy és leszólják a többséget és ráadásul még fenyegetik is. Hogyan lehetne ez ellen a jelenség ellen országos felhívást tenni, hogy a netes médián kívül is eljusson a valóság és végre társadalmi nyugalom legyen. Kinek mi a véleménye erről?
2022. okt. 15. 22:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ezt is próbálják eltitkolni.



[link]

2022. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Épül-szépül az ország. 🤭


[link]

2022. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
inkább ti vagytok azok akik még 12 évvel a kedvenceitek bukása után is csak a gyász alkudozás fázisában jártok
2022. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23 Tele van az ellenzék olyan figurákkal, akik 12 éve még nem is voltak kormányon. Szerintetek a Momentum is volt MSZP tagokból áll. Egyszerűen hazudtok, hogy igazoljátok a rablóbanda hatalmonmaradását. De nekem mindegy, én túlfogom élni ezt is, a szerencsétlen szegény vidékiek, akik elhiszik Orbánról, hogy ő az igazságos Mátyás király fognak szopni a legjobban az áremelkedéssel, a rezsiemelkedéssel, és a tanárhiánnyal is. Megint.
2022. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#20 12 éve milliószor leírták már, hogy miért rossz a Fidesz, ha te ezeket az érveket és tényeket nem ismered, akkor megvédeni sem tudod a Fideszt, mert nem tudod mi ellen kéne érvelned, tehát csak a semmibe beszélsz.

És igen, a valuta történelmi mélypontja elég jó indok egy kormány alkalmatlanságánka bizonyítására, pláne ha tízszer akkora ütemben romlik, mint az összes többi európai ország valutája (tudom, tudom, Törökörszág és Moldova rosszabbul teljesít.) Ez csak a fideszesek kongó koponyájában nem probléma, de én már elfogadtam, hogy felőletek bármi történhet ebben az országban. Legalább ti is megfizetitek az árát.

2022. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A Fidesz a valaha volt legnagyobb felhatalmazással bíró párt, a népünk örök kedvence! Büszkék lehetünk rá, hogy ekkora szavazótábort fogtak össze, ilyen nagy az összefogás 3 millió ember között! Hajrá FIdesz!
2022. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#25

"ha te ezeket az érveket és tényeket nem ismered"

Ismerem ezeket az érveket, amik sok esetben nem tények.


"akkor megvédeni sem tudod a Fideszt, mert nem tudod mi ellen kéne érvelned"

Így van, most konkrétan nem tudom mi ellen kellene érvelnem, mert nem ismerem a te álláspontod. Nem tudom hogy mészárosozást, stadionozást, vagy bezzeg-szlovákiázást hallanék-e, így nem tudom melyik ellen érveljek. Bár ahogy elnézem neked mindegy is, a 12 év alatt elhangzott bármelyik károgás számodra egy értelmes érv. :)


"És igen, a valuta történelmi mélypontja elég jó indok egy kormány alkalmatlanságánka bizonyítására, pláne ha tízszer akkora ütemben romlik, mint az összes többi európai ország valutája"

Nem romlik tízszer akkor ütemben. Miért beszélsz baromságokat?

10 évvel ezelőtt az akkori minimálbér értéke 230 euro volt, a mostanié 320 euro. Az forint gyengülésének ellenére ma mégis több euro van az embereknél.

2022. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Szerintetek a Momentum is volt MSZP tagokból áll."


nem szerintünk, hanem a születési anyakönyvi kivonatuk szerint van tele a 80-as 90-es évek baloldali főmuftijainak gyerekivel

a globalista KISZ csillogószemű globálkommunistái


miközben ugye orbánnal az a legnagyobb baj, hogy KISZ-es volt a 90-es években, amikor ugye nem volt internet

de aki 2022 ben is olyan ostoba, hogy mondjuk belépjen a momentumba...

2022. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szóval az apák bűnei öröklődnek? Csak azért vicces ez mert titeket az is zavar ha egy politikusnak a dédapája a tanácsköztársaság székházának budiját pucolta, de ha szóba jönnek az oroszok, meg Putyin, aki tenylegesen kgb tag volt akkor azt mondjatok, hogy: “ezek az oroszok már nem azok az oroszok!” Szóval akkor most hogyan is gondolkodtok erről a kérdésről? Csak mert nem éppen konzisztens amit ősszehordtok. :)


Részemről meg annyit hogy az én dédapám nyilas volt, aztán látod mégis egy demokrata libbant lettem. Fura dolog mi? Hihetetlen.

2022. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29-es Mutass már valami bizonyítékot arra hogy a momentumos politikusok szülei mind komcsik voltak és a karhatalom tagjai. Azt tudom hogy Orbán Győző az volt, de hát nála nem probléma mert ő családtag.
2022. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!