Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 444 vagy vadhajtások? Melyik...

444 vagy vadhajtások? Melyik hitelesebb forrás?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 23:30
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%

"hanem kiszolgálják a maguk olvasótáborát"


hát ha ettől hiteles akkor nem tudom, hogy a 444 meg egyéb prostirácok miért hitelesebb, mint a pesti srácok


hiszen ők is csak kiszolgálják a saját olvasótáborukat


viszont a prosisrácok (444hvgtelex) függetlennek hazudja magát

és mint független sajtó rohadtul nem hitelesek

2022. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

444, telex, hvg újságíró



Ekkora paradoxont is ritkán olvasni itt :D

2022. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki csak közpénzen tudja fenttartani magát, az önmagában arra utal, hogy egy szar média.
2022. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
77%

31-es, független is, nem az állam csecsén lóg egyik se, a mi adónkat szívva.


A 444 is független, ami nem azt jelenti, hogy nincs véleményük. De mellesleg, ha elfogultak is egy irányba, azért még balosokkal szemben is ők végezték a legtöbb tényfeltárást (444, telex, régi index, hvg).


A Karácsonynak igen kellemetlen parkolási mutyit is ők buktatták le, mert a jobber hazugsággyárosok egyszerre inkompetensek, lusták és gyávák.


Még egy igazi ellenzéki mutyinak sem mernek neki menni, ha nem kapnak rá közvetlen utasítást a fidesz Goebbelsétől, a propagandaminisztériumból, mert f.snak, nehogy kormányzati érdek is legyen a mutyiban, "ne szólj szám, nem fáj fejem".

És persze lusta dicksnowk is és nem értenek a világon semmihez (legkevésbé az újságíráshoz), origóék és a pestisesek az életben nem tudnának profin végigcsinálni egy tényfeltáró munkát.


Szóval azért ne hasonlítgassuk már a közpénzből göngyölt pártállami trágyagalacsinokhoz a független, képzett, profi újságírók munkáját, akkor sem, ha van véleményük és nem elfogulatlanok!

2022. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Cserébe soros pénzeli őket.
2022. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
68%

35 Ez persze egy hazugság (de fideszes vagy, érthető, hogy hazudsz).


Viszont ha Soros pénzelné, engem az sem zavarna. Mit pofázzak én bele, más a PRIVÁT pénzét mire költi? Én is arra költöm a magamét, amire jónak látom.


Ameddig Gyuri bácsi a pénzét a tőzsdén szedte össze, más tőzsdecápáktól és nem az én zsebemből, adómból lopta, mint a fideszes görényhad, addig engem nem érdekel, mire költi.


A saját adóm és általában a közpénz sorsa érdekel!

2022. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
41%
Egyik sem az.
2022. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

Te hazudsz. Mutass bizonyítékot az "adófizetők általi " támogatásra a vadhajtások és egyéb médiumok kapcsán.

Ameddig nincs, ezek hazugságok és üres vádaskodások.

2022. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
17%

a balosoknál mit sem számítanak a tények

ők azt várják, hogy a saját világnézetüket igazolják vissza propaganda formájában

2022. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
53%
Stop Soros ❗⛔😎🔥🤚🛑❌⛔
2022. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!