Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orosz szimpatizánsok antimagya...

Orosz szimpatizánsok antimagyarok?

Figyelt kérdés
Kik elfelejtették az orosz rémuralmat és 1956ot?
2022. okt. 16. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ők a végigerőszakolt országunk leszármazottai, igy élik meg oroszságukat.
2022. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szimplán elvtelen opportunisták, ezért is imádják a vezért is, mert önmagukat látják benne.
2022. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én igazoltan magyar vagyok, akár, ha tetszik, genetikailag is, mivel nemesi családból származom és királyi földjeink voltak valaha Pécs környékén, mégis az én családom egyértelműen rühelli, mind a fideszt, mind Orbánt, mind a ruszkikat. Nagyanyám nem egy történetet mesélt arról, hogy mennyire mélyebb veder volt, mikor felváltották a németeket és konkrétan visszasirták a nácikat.
2022. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
5- ös szorzóval megrakom az oroszokat győztesnek.
2022. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Van egy olyan mondás, hogy az oroszok elvitték a tejet, a németek meg elvitték a tehenet.
2022. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

NEEEEEM ők nem antimagyarok, csak simán ők lettek volna az AVO-sok akik leverik az ellenforradalmat.


Szerencse voltak ilyen "hazafiak" akik az AVO színeibe helyre rakták itt a lázongókat akik nem akartak szovjet igát a nyakukba.


Milyen "áruló" már az aki nem akar megint ruszki rémuralom alatt élni.

2022. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem, az oroszellenesek az antimagyarok, mivel mi is - és az USA-t leszámítva az egész világ - az orosz győzelemmel járnánk jobban.
2022. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
A baloldali nyugatot jobban utálják, ennyi a titok.
2022. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!