Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyik ismerősöm azt állítja,...

Egyik ismerősöm azt állítja, hogy a pedagógus tüntetések során alig emelnek szót a pedagógusok a diákok mellett. Ez igaz volna?

Figyelt kérdés

Azt állítja, hogy önzőek és csak a saját fizetésük mellett szólalnak fel és arról alig tesznek említést, hogyha így folytatódik a helyzet akkor a diákok lesznek az elszenvedői a hanyatló oktatási rendszernek

Én nem sok beszédet hallottam, nem vagyok nagyon informált a témában

Azt tudom, hogy a diákok kiállnak mind magukért, mind a tanárokért



2022. okt. 16. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
A tanárok tanítják a gyereket, tehát a kezükben a lehetőség. Sok a nyavalygás, de az egész csak a pénztárcájukról meg a politikai zavarkeltésről szól.
2022. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egész tüntetés arról szól, hogy ha hagyják lemorzsolódni tovább a tanárokat, akkor az oktatás összeomlik, aminek a diákok és az ország lesznek a kárvallottjai.


Ha a tanár elmegy a LIDL-be pénztárosnak, akkor többet fog keresni, viszont hiányozni fog az oktatásból.

2022. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal az ellen is tűntetnek hogy a kormány megszabja hogy mit hogyan tanítsanak és pénzt nem add a suliknak (nem a tanári fizetésre kell csak a pénz).


1es

Nagyon nincs a kezükben. A kezük meg van kötve. Meg van addva hogy mit kell tanítaniuk.

2022. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy látom ez a Júdás pénzért tartják a markukat de nincsenek olyan nélkülözhetetlen helyzetben, mint a rendőrök, akik védik a bűnöző politikusokat, szóval tesznek a tanárokra, mert

Ehhez egy érdekes adalék: a felsőoktatást is épp most verték szét véglegesen. 2024-től nincs minimális pontszám a felvételinél, nem kötelező az emelt szintű érettségi, és plusz pont jár a tartalékos katonai szolgálatért (hiszen a jó katona az őrségben deriválást gyakorol, és tanítják nekik a szervetlen kémia alapjait, és gyakorolják a Maxwell-egyenletek alkalmazását).


Gyönyörűen beleillik a képbe az alap- és középfokú oktatás szétverése. Ezeknek összeszerelő droidok kellenek, akik mennek robotolni az akkumulátor-gyárba, és nem tesznek föl kényelmetlen kérdéseket az ellopott közpénzzel kapcsolatban.


GDP arányosan NEGYEDANNYIT költünk oktatásra, mint trianon után... Az a pusztítás, amit itt ezek művelnek, felfoghatatlan kárt okoz, amelyek helyreállítására generációnyi idők kellenek majd. Már ha egyáltalán lesz annyi időnk, és nem ürül ki addig az ország.


Ezeket el kell távolítani a hatalomból, most."

"

2022. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!