Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a magyar állam...

Támogatnátok a magyar állam általános jellegű decentralizációját ?

Figyelt kérdés

Támogatnátok azt hogy ( pl ) bővítsék a megyéknek meg az önkormányzatoknak a hatáskörét a központi állammal szemben ?


Ó és kíváncsi lennék mind a pro és kontra illetve akárcsak egyéb fajta véleményekre is és előre kösz a leendő válaszokért !



2022. okt. 17. 07:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Én még az első éjszaka jogát is támogatnám.

Lőrincék esküvőjére nézve, akár visszamenőleg is...


mennyire is jó lenne, megint középkorban élni

2022. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális, hogy decentralizáció van, hogy a helyi közösségeknek több beleszólásuk legyen a dolgokba (pl. a helyi iskolaigazgatót ne a fidesz központ jelölje ki sokszor a helyiek jelöltje ellenében), de a fidesz ugye éppen azért centralizált, hogy mindent ők irányítsanak, mindenhol az ő emberük legyen, mindenben ők döntsenek.
2022. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A jelenlegi kormánnyal semmi értelme nem lenne. Minden helytartó amúgy is csak azt merné csinálni amit a csuti mond.
2022. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már korábban is mondtam, hogy szerintem érdemes lenne az elv-alapú politizálásról átállni a területi alapúra. Megyénként (bocsánat, vármegyénként), járásonként és régióként kellene képviselőket állítani az országgyűlésbe, a kisebb községeknek pedig a megyeházán lenne képviseletük.

Az egész országot érintő intézkedéseket, törvényeket pedig az alapján kellene elbírálni, hogy melyik megye, járás, régió hogyan szavazott.

2022. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Én inkább ezt támogatnám:

Észak-Magyarországot csatolják Szlovákiához

Kelet-Magyarországot csatolják Romániához

Nyugat-Magyarországot csatolják Ausztriához

Dél-Magyarországot csatolják Horvátországhoz

Pest megye maradjon Magyarországon.

Mindenkinek sokkal jobb lenne az élete így.

2022. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem támogatom, legyen minden hatalom a fidesz kezében továbbra is, ők legalább jól végzik a munkájukat.
2022. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!