Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Magyarország az egyetlen uniós ország amely nem képez ki ukránokat?

Figyelt kérdés

Magyarország nem fog résztevenni az ukránok fegyveres kiképzésében,de átengedi az országon a kiképzésre igyekvő ukrán katonákat és fegyvereket.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. okt. 17. 17:24
1 2
 11/16 hypno ***** válasza:

#10


🤣🤣🤣


Miért, szerinted a lepontozás mit jelent?

Megsúgom. Azt, hogy éppen az orbánista fészbúk-harcosok vannak többen ezen az egyébként belterjes fórumon.


Ezzel a sértődős agysebésszel meg összekadtam valamin és mivel az én nickem nyilvános - ellentétben pl az övével, mert még ahhoz is gyáva hogy egy ilyet bevállaljon -, ha meglátja az idióta azonnal lepontoz, leagymosottoz és lebalos propagandistáz. Tökmindegy mi a téma és mit szóltam hozzá.

2022. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
11# mert ti nem ugyan ezt csináljátok te fåszkalap?
2022. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 hypno ***** válasza:

#12

"fåszkalap"?

Te miért személyeskedsz?


Ki faxom vagy hogy ekkora király vagy? Neked is csak nick nélkül van ekkora pofád te névtelen senki.

2022. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13# hát te jól járnál ha Nick nélkül lenné mert így kB mindenkivel megutáltatod magad mindenkivel
2022. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hypno ***** válasza:

#14


Az a szerencsétlen nem mindenki, meg te sem. És pont nem érdekel, hogy mit béget a bátran személyeskedő névtelen nyáj aminek csak egyedei vannak, nem tagjai.

Még jó, hogy legalább nem keresztények.

2022. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

15# "legalább nem keresztények "


Ezt most bóknak vettem merthogy ateista vagyok.


Amúgy én nálad befejeztem élj csak tovább az álomvilágba és idegeskedj magadba

2022. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!