Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tamogatnád, hogy Október...

Tamogatnád, hogy Október 23-án Budapesten legyen kijárási tilalom?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely városában egyes értesülések szerint tüntetni készülnek a tanárok és diákok. A kormány által javasolt havi 800ezer forintos átlagbért keveslik.


Szerintem központi ünnepséget sem kellene tartani, de miniszterelnök úr védelme a legfontosabb, szólni kellene neki hogy nyilvánosan ne tartson beszédet!!



2022. okt. 18. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
#10 Én sem tudom miért, talán mert át lettek bxva:)
2022. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, 5 év múlva fizetek neked 800.000 forintot, eskü, de addig dolgozz már a földemen, ne legyél egy hálátlan bunkó.
2022. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Szóval nem tetszik neked valami akkor ne tüntessen más, micsoda demokrácia.


Még egyenlőre 1 forint fizetésemelést nem kaptak a tanárok, ígérni könnyű, nem kerül semmibe. 800 ezer bruttó jónak hangzik egészen addig amíg nem realizálod, hogy jelenleg 20% os infláció van, 2025 re nem fog az a 800 ezer annyit érni mint most.

2022. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Na mi az, most már félnek a fideszesek? Pedig tavaly mekkora pofával vonultak a birkameneten.
2022. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tüntessenek csak nyugodtan, aztán amikor elfáradnak, eltüntetik magukat is!
2022. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!