Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb rendőr/honvédelmi...

A legtöbb rendőr/honvédelmi az Fideszes, illetve Mi hazánkos?

Figyelt kérdés

Feltételezem mindegyikük lokálpatrióta,tök rendben van,

viszont mennyire gyakori a liberálisabb / elfogadóbb nézet náluk?


Mernek-e egymás közt politikai vitákat folytatni

Van-e esély arra, hogy egy többszáz ezer fős megmozdulás esetén egyenruhában a nép mellett kiálljanak?


Leszerelt rendőrök általános világnézete is érdekelne



2022. okt. 19. 21:53
 1/2 árokpart ***** válasza:
Dehogyis.
2022. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne hidd azt!

A rendőr attól rendőr, hogy akár Gyurcsány Ferenc és Gergényi Péter, akár Orbán Viktor és Pintér Sándor a felettese, ugyanúgy végrehajtja a parancsot.

Én még Gyurcsány min. elnöksége idején beszélgettem egyszer egy rendőrrel, aki konkrétan Jobbikos volt, és elmondta, hogy legutóbb részt vett egy trianoni kettőskereszt állító ünnepségen. (Aki emlékszik rá, a Jobbik szorgalmazta annak idején, hogy Trianon emlékére kettőskereszt+halom alakú emlékműveket avassanak szerte az országban.) Természetesen szabad idejében, civilben.

Ugyanebben az időben egyszer egy másik rendőr háborgását is hallottam, micsoda botrányos dolog, hogy a Pride felvonulást radikális jobboldali személyek megzavarják és megdobálják a melegeket.

Mindkét rendőr budapesti volt, az első a rendőrpalotában dolgozott és igazgatásrendészettel foglalkozott (szakhatósági állásfoglalások kiadása veszélyes anyagok alkalmazásának engedélyezéséhez), a második a Nemzeti Nyomozó Iroda embere volt.


Szerintem teljesen szóródik, ki milyen világnézetű.

Egyébként dolgoztam kormányhivatalban is, Gyurcsány volt a min.elnök, mikor odakerültem, Orbán volt a min.elnök, amikor eljöttem. Ott is voltak mindenféle nézetű emberek. Főként az idősebbek nem titkolták a véleményüket. A főnökség meg mindig igazodott a felső irányvonalhoz, hisz mást nem is tehetett volna.

2022. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!