Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali árnyékkormány...

A baloldali árnyékkormány valójában a kormány ötlete volt?

Figyelt kérdés

Fideszesként ezt kell hogy mondjam. Az hogy a baloldal legvállalhatatlanabb alakjait mutogatják csak erősödést ígér a Fidesznek. Én szinte biztos vagyok abban, hogy a baloldali árnyékkormányt a Fidesz rendelte.


Szerintetek?



#baloldal #Vallalhatatlan
2022. okt. 21. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem. kláriék valóban vannak ennyire hülyék. Ez lenne, ha a ballibekre szavaznánk -.-
2022. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az egész ellenzéket.


Már akkor egy hányinger volt az egész, mikor bevették az addig agyon nácizott Jobbikot, és hirtelen egy Z. Kárpát is szalonképessé vált. Ez a bármit a hatalomért tipikus példája.

2022. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
"Árnyékkormány" a tipikus megélhetési politikusok(?)gyűjtőhelye! 00 emberek
2022. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés de fideszesként megmagyaráznád, hogy miért jár jól az ország a fidesszel? Persze nyilván nem jár jól, sőt rosszul is de ha már fideszes vagy miért vagy az?
2022. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!