Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti miért vagytok...

Fideszesek! Ti miért vagytok radikálisabbak, mint Orbán és a véleményvezéreitek?

Figyelt kérdés

Például Orbán többször kijelentette, hogy Oroszország az agresszor, ez nem kérdés, és a múltkor a német konferencián olyat mondott, hogy a "a mi Zelenszkijünket 56-ban felakasztották", illetve azt, hogy "Bucsát 1956-ban Budapestnek hívták", és hogy a magyar nép tudja milyen az orosz megszállás.


Akkor az olyan véleményvezérek, mint Jeszenszky is elismeri, hogy Ukrajna a megtámadott fél. Tegnap a Hír Tévé Háború Ukrajnában című műsorában elmondta, hogy hősiesnek tartja az ukrán nemzet ellenállását, és azt is megérti, hogy a Nyugatnak nem szabad engednie Kínának és Oroszországnak. Valamelyik héten a Politikai Hobbistában kiállt Tajvan mellett is, és az Ambrózy Ákossal elismerték, hogy Kína kommunista állam. Akkor Kiss Rajmund sem mondja azt sosem, hogy Ukrajnának kapitulálni kellene, csak azt, hogy tárgyalni.


Míg a fideszes szavazók nagyon radikálisak. Oroszországnak adnak igazat, Ukrajnának azt üzenik, hogy adja meg magát, meg bírálják az amerikaiakat, éljenzik Oroszországot és Kínát. Ez egészen biztos jó, hogy a tábor önmagától radikalizálódik? És nem csalódtok Orbánban, vagy Jeszyben, amikor kedvesebb dolgot mondanak az ukránoknak?


2022. okt. 21. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A fidesz -szavazók 3milliónyian vannak, érdekes, hogy te mindnek ismered a véleményét.
2022. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Orbán egy nyugatszopdosó. Jó mondjuk én nem vagyok fidder de ez választ ad a kérdésedre. A fidderek állandóan az EU talpát nyaldossák.
2022. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt egyformán utálom, mindegyik kisebbségellenes szláv kutyanép.
2022. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

A domináns véleményt ismerem, ami Oroszországgal szimpatizál. Arra emlékszel, amikor a Németh Zsolt beszólt az oroszoknak? A fideszes szavazók kígyót békát kiabáltak rá, pedig hű pártembere az Orbánnak. De Novák Katalin is rengeteg beszolást kap a fideszes szavazóktól, ha kiáll Ukrajna mellett.


Meg azt vágom, hogy van egy kisebb atlantista szárnya a Fidesz-KDNP-nek, de a többség keletpárti.

2022. okt. 21. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok radikálisabb, az Unióval mindenképp jó viszonyra kell törekedni és nem mindig ellenkezni.
2022. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Egy miniszterelnöknek meg kell válogatnia a szavait. Én lehetek őszinte :)


Amúgy meg az orosz-ukrán háború úgysem attól függ, mit gondolok én vagy Jeszy. És nem, nem kell mindenkinek egyformán gondolkodnia.

2022. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 akkor leírni is fölösleges a véleményed.
2022. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!